افتخاری دیگر برای شهرستان رودبار:

اکبر محمدی پور مسئول سازمان بسیج دانشجویی گیلان شد

مجید رضایی
تاریخ انتشار: شنبه 13 ژانویه 2024 | 13:02 ب.ظ
اکبر محمدی پور مسئول سازمان بسیج دانشجویی گیلان شد به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، طی حکمی از سوی فرمانده سپاه قدس گیلان، اکبر محمدی‌پور به عنوان مسؤول بسیج دانشجویی استان گیلان منصوب و از صادق رمضانی مسوول قبلی بسیج دانشجویی گیلان تقدیر شد./محمدپور خرمکوهی اصالتی عمارلویی دارد سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه مسؤول سازمان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، طی حکمی از سوی فرمانده سپاه قدس گیلان، اکبر محمدی‌پور به عنوان مسؤول بسیج دانشجویی استان گیلان منصوب و از صادق رمضانی مسوول قبلی بسیج دانشجویی گیلان تقدیر شد./محمدپور خرمکوهی اصالتی عمارلویی دارد

سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه مسؤول سازمان بسیج دانشجویی گیلان در سالن شهدای ایثار با بیان اینکه اگر آثار عملکرد خود را به درستی نمی‌بینیم به دلیل نوع جهت‌گیری است، اظهار کرد: بسیج دانشجویی جایگاه ویژه‌ای در تمام اقشار بسیج دارد و وقتی جملات امامین انقلاب را مرور می‌کنیم به این اهمیت ویژه پی می‌بریم.

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب امید ویژه‌ای به تشکل‌های دانشجویی دارند، گفت: تمامی فرمایشات رهبر انقلاب کاربردی است اما آنچه در اول خرداد ۹۸ وقتی سرفصل‌های اصلی بیانیه گام دوم را بیان می‌کنند به نقش ویژه بسیج دانشجویی پی می‌بریم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه امروز شرایط کشور ویژه‌تر است و اهمیت فعالیت نیروهای بسیجی و انقلابی را دوچندان می‌کند، افزود: امروزه دشمن حائل به این است که با فراهم کردن شرایطی برای هدایت کردن اراده‌های ملت منافع خود را تأمین کند و در این راستا به دنبال حکمرانی رسانه‌ای، جنگ شناختی و ادراکی است.

دامغانی با بیان اینکه ایران اسلامی همواره مورد طمع دشمنان بوده، گفت: در این شرایط که جنس تقابل با دشمن متفاوت است، نقش بسیج دانشجویی نقش صدچندانی می‌شود.

وی با تأکید بر نقش راهبری بسیج دانشجویی نسبت به سایر مجموعه‌ها بیان کرد: در دوران دفاع مقدس مجموعه‌های دانشجویی، حماسه‌های بسیاری همچون هویزه خلق کردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان مدل‌سازی درست را یکی از ویژگی‌ها و اقدامات مؤثر مجموعه‌های دانشجویی عنوان کرد و افزود: قوام درست راهیان نور در مجموعه بسیج دانشجویی شکل گرفت، گروه‌های جهادی و سایر مجموعه‌ها از مدل‌سازی‌های درست دانشجویی بود.

دامغانی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب، یکی از اساسی‌ترین جهادها را شکستن محاصره تبلیغاتی برشمرد و گفت: کسانی که در نقطه اوج می‌توانند به صورت تخصصی و عقلانی این محاصره را شکسته و امیدآفرینی کنند مجموعه‌های دانشجویی هستند که موتور محرک و پیشران هستند.

هادی قاسمی مسؤول بسیج دانشجویی کشور نیز در این جلسه با بیان اینکه مسؤولیت فرصتی است که روزی از انسان گرفته می‌شود، اظهار کرد: باید طوری عمل کنیم که در روز رفتن حسرت کارهای نکرده را نخوریم.

وی با بیان اینکه آینده ساختنی است نه یافتنی گفت: باید تکه تکه آینده را با تلاش و پشتکار بسازیم تا نگران کارهای نکرده نباشیم.

مسؤول بسیج دانشجویی کشور با تأکید بر اینکه بجای نقص بقیه بودن باید به دنبال نقش خود بود، افزود: دانشجو باید منطق انقلاب اسلامی را که برگرفته از متن مردم است را برای تعداد بیشتری از افراد معرفی کرده تا گستردگی بیشتری پیدا کند.

صادق رمضانی مسؤول سابق بسیج دانشجویی استان گیلان نیز در این جلسه با بیان اینکه بسیج دانشجویی امانت‌دار سلسله افرادی است که کار را به اینجا رساندند، اظهار کرد: این سلسله باید ادامه پیدا کند تا کار جلو رفته و به نتیحه برسد.

وی با تشکر از تمامی مسؤولان بسیج دانشجویی و رؤسای دانشگاه‌های استان گفت: اگر همکاری و همراهی دوستان بسیجی نبود نمی‌توانستیم کار را به پیش ببریم، ریل بسیج دانشجویی با کمک مسؤولان پیشین طوری پیش رفت تا امروز بتوانیم سرمان را بلند کرده و بگوییم مجموعه‌ای توانمند داریم.

طی حکمی از سوی فرمانده سپاه قدس گیلان، اکبر محمدی‌پور که سابقه معاونت جهادی بسیج دانشجویی و مسئول بسیج اساتید گیلان را در کارنامه کاری خود دارد به عنوان مسؤول بسیج دانشجویی استان گیلان منصوب و از صادق رمضانی مسؤول قبلی بسیج دانشجویی گیلان تقدیر شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار