فرمانده انتظامی رودبار خبر داد:

پلمب واحدهای صنفی متخلف در رودبار

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: دوشنبه 1 جولای 2024 | 11:24 ق.ظ
پلمب واحدهای صنفی متخلف در رودبار فرمانده انتظامی رودبار از بازدید بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ واحد صنفی در ۳ ماه اول سال جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: ۱۴۰ واحد صنفی متخلف نیز پلمب و از ادامه فعالیت آن‌ها جلوگیری شد.   سرهنگ “عیسی روشن‌قلب” با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه انتظامی در راستای پیشگیری از وقوع […]

فرمانده انتظامی رودبار از بازدید بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ واحد صنفی در ۳ ماه اول سال جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: ۱۴۰ واحد صنفی متخلف نیز پلمب و از ادامه فعالیت آن‌ها جلوگیری شد.

 

سرهنگ “عیسی روشن‌قلب” با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه انتظامی در راستای پیشگیری از وقوع جرایم، اظهارداشت: پلیس با تشدید اقدامات کنترلی و نظارتی خود بر واحد‌های صنفی، درصدد کاهش جرایم و تخلفات است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه در همین راستا ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی در ۳ ماه اول سال جاری از ۳ هزار و ۲۵۱ واحد صنفی در سطح شهرستان رودبار بازدید کردند، افزود: در این راستا برای ۱۴۵ واحد اخطار پلمب صادر، از ۹۸۵ واحد تعهد اخذ، برای هزار و ۹۸۱ واحد تذکر ابلاغ و ۱۴۰ واحد صنفی متخلف به علت عدم رعایت قوانین و مقررات و برابر مفاد ۲۷ و ۲۸ قانون نظام صنفی پلمب و از ادامه فعالیت آن‌ها جلوگیری شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار از معرفی متصدیان متخلف این واحدهای صنفی به مرجع قضائی خبر داد و با اعلام اینکه هدف از اجرای این طرح‌ها نظارت بر اصناف در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در جامعه است، اذعان‌داشت: با برنامه‌ریزی دقیق پلیس، کلیه واحدهای صنفی سطح شهرستان رودبار مورد بازدید قرار خواهند گرفت.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار