افتخاری دیگر برای ورزش شهرستان رودبار؛

ستاره فوتسال دیار صلح و دوستی در جمع ۱۰ بازیکن برتر زن جهان قرار گرفت

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 21 می 2024 | 16:48 ب.ظ
ستاره فوتسال دیار صلح و دوستی در جمع ۱۰ بازیکن برتر زن جهان قرار گرفت فاطمه اعتدادی علی آبادی در جمع ۱۰ بازیکن برترفوتسال زن جهان در سال۲۰۲۲ ستاره تیم ملی فوتسال بانوان ایران در جمع ۱۰ بازیکن برتر زن جهان قرار گرفت به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان رودبار؛ اسامی ۱۰ بازیکن برتر فوتسال بانوان جهان در سال ۲۰۲۲ را اعلام کرد که نام فاطمه اعتدادی علی آبادی […]

فاطمه اعتدادی علی آبادی در جمع ۱۰ بازیکن برترفوتسال زن جهان در سال۲۰۲۲

ستاره تیم ملی فوتسال بانوان ایران در جمع ۱۰ بازیکن برتر زن جهان قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان رودبار؛ اسامی ۱۰ بازیکن برتر فوتسال بانوان جهان در سال ۲۰۲۲ را اعلام کرد که نام فاطمه اعتدادی علی آبادی ستاره تیم ملی فوتسال ایران هم در این بین دیده می شود.

تیم ملی فوتسال زنان ایران بعد از دو قهرمانی پیاپی در مسابقات جام‌ ملت‌های آسیا که در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ کسب نمود تبدیل به تنها تیم ورزشی زنان ایران شد که بر بام قاره کهن ایستاده است.

از همان سال چه در داخل کشور و چه در میادین بین‌المللی نگاه‌ها به فوتسال زنان به ویژه فاطمه اعتدادی علی آبادی ستاره فوتسال ایران شکل ویژه‌تری گرفت.

دختر نسل طلایی فوتسال ایران توانست با کسب عنوان خانم گلی فوتسال آسیا نام خود را در آسیا و جهان پر آوازه کند.

همچنین ، سایت فوتسال پلنت با اشاره به عملکرد درخشان اعتدادی در ترکیب تیم پیکان نام این ستاره فوتسال بانوان را وارد لیست کرده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار