جذب سرباز معلم در اداره استعدادهای درخشان استان گیلان

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 28 می 2024 | 20:19 ب.ظ
جذب سرباز معلم در اداره استعدادهای درخشان استان گیلان مهلت ثبت‌نام متقاضیان صرفاً تا ۲۰ خرداد ماه ۱۴۰۳ است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی: https://form.sampad.gov.ir/sampad/formView/۲۰۳۷ مراجعه کنند.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، دانش آموختگان مدارس استعدادهای درخشان، مدال آوران المپیادهای علمی و برگزیدگان جشنواره ملی دانش‌آموزی این اطلاعیه را بخوانند.   به استناد مجوز اخذ شده […]

مهلت ثبت‌نام متقاضیان صرفاً تا ۲۰ خرداد ماه ۱۴۰۳ است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی: https://form.sampad.gov.ir/sampad/formView/۲۰۳۷ مراجعه کنند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، دانش آموختگان مدارس استعدادهای درخشان، مدال آوران المپیادهای علمی و برگزیدگان جشنواره ملی دانش‌آموزی این اطلاعیه را بخوانند.

 

به استناد مجوز اخذ شده از ستاد کل نیروهای مسلح، اداره استعدادهای درخشان استان گیلان در نظر دارد از میان دانش آموختگان مدارس استعدادهای درخشان، مدال آوران المپیادهای علمی و برگزیدگان جشنواره ملی دانش‌آموزی که پس از فارغ‌التحصیلی از مقطع کارشناسی ارشد و مقاطع بالاتر، مشمول خدمت وظیفه عمومی شده‌اند، یک نفر را با عنوان «کارکنان وظیفه مأمور» جهت انجام وظیفه و فعالیت در این اداره، جذب کند.

 

گفتنی است مهلت ثبت‌نام متقاضیان صرفاً تا ۲۰ خردادماه ۱۴۰۳ است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی: https://form.sampad.gov.ir/sampad/formView/۲۰۳۷ مراجعه کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار