بدلیل اجرای عملیات نصب دکل دوربین نظارت تصویری صورت خواهد پذیرفت؛

اعمال محدودیت تردد در آزادراه قزوین-رشت

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: یکشنبه 30 ژوئن 2024 | 08:39 ق.ظ
اعمال محدودیت تردد در آزادراه قزوین-رشت مرکز مدیریت راه‌های کشور از محدودیت تردد در آزادراه قزوین-رشت در پی اجرای عملیات نصب دکل دوربین نظارت تصویری خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور، در پی اجرای عملیات نصب دکل دوربین نظارت تصویری در آزادراه قزوین-رشت، محدودیت تردد در این محور اعمال می‌شود. بازه […]

مرکز مدیریت راه‌های کشور از محدودیت تردد در آزادراه قزوین-رشت در پی اجرای عملیات نصب دکل دوربین نظارت تصویری خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور، در پی اجرای عملیات نصب دکل دوربین نظارت تصویری در آزادراه قزوین-رشت، محدودیت تردد در این محور اعمال می‌شود.

بازه زمانی این عملیات از تاریخ ۹ تیر ۱۴۰۳ لغایت ۲۰ شهریور ۱۴۰۳ و از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ روزهای شنبه، از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۴:۰۰ روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه و از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۴:۰۰ روزهای چهارشنبه خواهد بود.

 

شایان ذکر است که عملیات مذکور در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد تعطیلات چند روزه متوقف می شود.

 

موقعیت دقیق اجرای عملیات نیز از کیلومتر ۵۹ الی ۶۰ آزادراه قزوین-رشت(لاین جنوبی) اعلام شده است که تردد همزمان با اجرای عملیات و با اعمال محدودیت و رعایت جوانب احتیاط امکان‌پذیر خواهد بود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار