سردار رادان در اجتماع مردم گیلان در حمایت از مجریان طرح نور؛

عفاف، حیا و غیرت سپری برای مبارزه با دشمن است

مجید رضایی
تاریخ انتشار: یکشنبه 12 می 2024 | 22:31 ب.ظ
عفاف، حیا و غیرت سپری برای مبارزه با دشمن است  فرمانده کل انتظامی کشور، مردان و زنان گیلانی مجاهدپرور هستند /چادر هر زن ایرانی را به مثابه یک پرچم دانست و گفت: هرقدر این پرچم بر سر مردم ایران باشد، این کشور شکست‌ناپذیر است   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سردار “احمدرضا رادان” در اجتماع بزرگ مردم گیلان برای حمایت و قدردانی از […]

 فرمانده کل انتظامی کشور، مردان و زنان گیلانی مجاهدپرور هستند /چادر هر زن ایرانی را به مثابه یک پرچم دانست و گفت: هرقدر این پرچم بر سر مردم ایران باشد، این کشور شکست‌ناپذیر است

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سردار “احمدرضا رادان” در اجتماع بزرگ مردم گیلان برای حمایت و قدردانی از مجریان طرح نور (عفاف و حجاب) فراجا در شهرستان رشت ضمن تبریک دهه کرامت با قدردانی از مردان مرد و زنان زن گیلانی و مسئولان گیلانی و فرماندهان نظامی و انتظامی، اظهار‌ داشت: امروز در این دهه کرامت از آقا امام رضا (ع) و خواهر ارجمندشان فاطمه معصومه خواستاریم تا دعای خیر خود را پشتوانه سربازان و حامیان طرح نور قرار دهند.

وی با اشاره به رشادت‌های میرزا کوچک‌خان جنگلی و دیگر سربازان ۸ سال دفاع مقدس، گفت: میدان شهدای ذهاب رشت مستحضر به وجود رزمندگانی است که با دعای خیر پدران، مادران، خواهران، همسران و اشک فرزندشان مزین بود تا دشمنان از دست‌درازی به خاک میهن ما محروم شوند.

فرمانده کل انتظامی کشور، رشت را دیار حاج علی زاهدی خواند و گفت: علی زاهدی با موشک‌های وعده صادق نقشه‌های دشمن را نقش برآب کرد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در بعد از انقلاب اسلامی این دیار، این شهر و این میدان شهدا، جانبازان و آزادگان فراوانی را در آغوش خود گرفت تا ثابت کند که مردم گیلان شاهد‌پرور و مجاهد‌پرور هستند.

سردار رادان تصریح کرد: مردان با غیرت و زنان با حیا و عفیف به مثابه دو بالی شدند تا رزمنده و مجاهد ولی امر، پرورش پیدا کند اما امروز و این دو عامل و دو بال توسط دشمن شناسایی شد و مورد هجمه قرار گرفته است.

وی بیان‌داشت: عفاف و حجاب موضوع یک ماه و دو ماه پیش نیست، موضوع عفاف و حجاب از صد سال پیش هم مورد تعرض قرار گرفت در صد سال پیش هم با براندازی حجاب می‌خواستند بال غیرت را تحریک کنند و مورد حمله قرار دهند.

وی از دستیابی به یک سند راهبردی از افسر اطلاعاتی دشمن اشاره کرد و افزود: حدود ۲۴ راهبرد در این سند جهت استحاله فرهنگی و سقوط فرهنگی کشور وجود دارد؛ دشمن در این سند زنانی که کشف حجاب می‌کنند را سربازان ارزان قیمت خود در ایران می‌داند! یعنی دشمنان حتی نسبت به این دختران ادب را رعایت نمی‌کنند و آنان را سربازان ارزان قیمت تلقی می‌کنند! و دومین راهبرد نیز چادر بر سر زن ایرانی را به مثابه یک پرچم می‌دانند تا زمانی که این پرچم پابرجاست انقلاب شکست‌ناپذیر است و معتقدند این باید پرچم‌ها را از زنان ایرانی باز پس بگیرند؛ لذا این راهبردها نشان‌دهنده این است که دشمن پس از پدیده کشف حجاب به دنبال کشیدن چادر از سر بانوان محجبه است.

فرمانده کل انتظامی کشور با تاسی از سخنان آیت الله “بهجت” گفت: حیا و غیرت و عفاف و حجاب می‌تواند به عنوان یک سپر باشد و این سپر مردان و زنان ایرانی است و این قصه پر غصه ادامه دارد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه دشمن عفاف و حجاب را به عنوان یک بال می‌گیرد و با هدف قرار گرفتن غیرت مردان به دنبال آندلسی کردن ایران اسلامی است، افزود: دشمن در جنگ نرم به سربازگیری شروع کرد و سعی کرد خاک ما را که بوی شهدا، جانبازان و آزادگان را می‌‎دهند، بگیرد.

سردار رادان، عفاف و حجاب را برای همه مردم ایران ارزش‌ دانست و اذعان‌ داشت: دشمن سعی دارد تا با دو قطبی‌سازی، ایران اسلامی را اندلسی کرده و باعث استحاله فرهنگی شود.

وی چادر هر زن ایرانی را به مثابه یک پرچم دانست و یادآور شد: هرقدر این پرچم بر سر مردم ایران باشد، این کشور شکست‌ناپذیرتر است.

فرمانده کل انتظامی کشور اضافه کرد: خاک‌ریزهای دفاعی دشمن که در جنگ نرم برای اندلسی کردن ایران هدف گرفته شده به دست سربازان و نیروهای پلیس یکی پس از دیگری فتح خواهد شد.

سردار رادان مردم را تعیین کننده در تمامی جنگ‌ها قلمداد کرد و بیان‌داشت: در فتنه ۸۸ وقتی به ساحت مقدس اباعبدالله الحسین توسط فتنه‌گران جسارت شد، مردم با آفرینش ۹ دی خط بطلانی بر این ماجرا کشیدند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: امروز در قم، خراسان رضوی، بوشهر و در یکایک استان‌ها مردم با آمدن در صحنه، نقشه فتنه‌گران که حجاب اسلامی را مورد هدف قرار داده بودند، نقش بر آب کردند.

فرمانده کل انتظامی کشور با تقدیر از حمایت همه جانبه مردم از این نیروی جان بر کف اضافه کرد: سربازان شما در جنگ نابرابر نرم قرار دارند که با حمایت همه جانبه شما مردم پیروز خواهیم شد.

سردار رادان با تاکید بر حضور مردم در صحنه، تصریح کرد: این صحنه پیوسته به جاست و صحنه‌های حضور مردم باید تعیین کننده باشد و تا آخر بماند و سربازان در زمان جنگ با حمایت این مردم می‌توانستند در کانال‌های کمیل و محاصره شده بمانند

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار