وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

آزادراه قزوین – الموت – تنکابن تا اردیبهشت ۱۴۰۳ تکمیل خواهد شد

مجید رضایی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 13 فوریه 2024 | 05:29 ق.ظ
آزادراه قزوین – الموت – تنکابن تا اردیبهشت ۱۴۰۳ تکمیل خواهد شد وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان قزوین و بازدید از روند احداث آزادراه قزوین – الموت – تنکابن بر تکمیل آن تا اردیبهشت ۱۴۰۳ تاکید کرد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ مهرداد بذرپاش (۲۱ بهمن‌ماه) در بازدید از روند احداث آزادراه قزوین-الموت–تنکابن به پیشرفت فیزیکی این آزادراه و اهمیت […]

وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان قزوین و بازدید از روند احداث آزادراه قزوین – الموت – تنکابن بر تکمیل آن تا اردیبهشت ۱۴۰۳ تاکید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ مهرداد بذرپاش (۲۱ بهمن‌ماه) در بازدید از روند احداث آزادراه قزوین-الموت–تنکابن به پیشرفت فیزیکی این آزادراه و اهمیت آن در توسعه مسیرهای ارتباطی کشور بر تکمیل آن تا اردیبهشت ۱۴۰۳اشاره کرد. او گفت: پیمانکار این آزادراه با تأمین اعتبار و تسریع در روند کارها باید هرچه سریع‌تر زمینه افتتاح این مسیر را فراهم کند.

 

 

وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: آزادراه قزوین-الموت-تنکابن به طول ۱۶۴ کیلومتر است. که ۹۰ کیلومتر آن در حوزه استحفاظی استان قزوین قرار دارد. این آزادراه در حال حاضر دارای بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی است. مراحل افتتاح فاز نخست آن به طول ۶۲ کیلومتر در دستور کار جدی مدیریت استان قرار دارد.

 

وی افزود: آزادراه قزوین-الموت-تنکابن، این آزادراه دارای ۱۸ کیلومتر تونل است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار