به اتهام سرقت چوب آلات جنگلی؛

دستگیری سه کارمند منابع طبیعی در رضوانشهر

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 1 فوریه 2024 | 17:59 ب.ظ
دستگیری سه کارمند منابع طبیعی در رضوانشهر دادستان عمومی و انقلاب رضوانشهر گفت: سه کارمند منابع طبیعی شهرستان رضوانشهر به اتهام سرقت چوب آلات جنگلی و جرایم مرتبط با جنگل با قرار تأمین کیفری روانه زندان شدند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، هادی نیرومند دادستان عمومی و انقلاب رضوانشهر از دستگیری سه کارمند منابع طبیعی این شهرستان به اتهام سرقت […]

دادستان عمومی و انقلاب رضوانشهر گفت: سه کارمند منابع طبیعی شهرستان رضوانشهر به اتهام سرقت چوب آلات جنگلی و جرایم مرتبط با جنگل با قرار تأمین کیفری روانه زندان شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، هادی نیرومند دادستان عمومی و انقلاب رضوانشهر از دستگیری سه کارمند منابع طبیعی این شهرستان به اتهام سرقت چوب آلات جنگلی خبر داد.

 

دادستان عمومی و انقلاب رضوانشهر با اعلام این خبر افزود: سه کارمند منابع طبیعی شهرستان رضوانشهر به اتهام سرقت چوب آلات جنگلی و جرایم مرتبط با جنگل با قرار تأمین کیفری روانه زندان شدند.

 

اطلاعیه روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان

 

به اطلاع می رساند نیروهای بازداشت شده کارمند اداره منابع طبیعی نبوده و صرفا نیروی قرقبان شرکتی مجری حفاظتی بوده و دارای هیچگونه رابطه استخدامی با این اداره نمی باشند. همچنین شایان ذکر است برخورد با نیروهای متخلف در راستای پیشگیری از تضییع حقوق دولت و منابع طبیعی و با پیگیری این اداره صورت گرفته است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار