معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از تصفیه خانه شهرک صنعتی لوشان:

با واحدهای آلاینده برخورد جدی می‌شود

مجید رضایی
تاریخ انتشار: چهارشنبه 6 دسامبر 2023 | 14:47 ب.ظ
با واحدهای آلاینده برخورد جدی می‌شود معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از راه اندازی مدول دوم تصفیه خانه شهرک صنعتی لوشان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با واحدهای آلاینده برخورد جدی می‌شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، فرشاد مقیمی در حاشیه بازدید از تصفیه خانه شهرک صنعتی لوشان اظهار کرد: مجموعه تصفیه خانه شهرک صنعتی لوشان […]

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از راه اندازی مدول دوم تصفیه خانه شهرک صنعتی لوشان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با واحدهای آلاینده برخورد جدی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، فرشاد مقیمی در حاشیه بازدید از تصفیه خانه شهرک صنعتی لوشان اظهار کرد: مجموعه تصفیه خانه شهرک صنعتی لوشان در دو فاز در حال بهسازی و ساماندهی است.

 

وی با اشاره به آلایندگی وسیع یک شرکت تولید الکل در شهرک صنعتی افزود: آلایندگی وسیع یک شرکت تولید الکل تصفیه خانه شهرک صنعتی را در بازه زمانی از مدار خارج کرد.

 

معاون وزیر صمت با تاکید بر سرعت بخشی اجرای پروژه تصفیه خانه شهرک صنعتی لوشان بیان کرد: فاز اول بهسازی و ساماندهی تصفیه خانه لوشان پیشرفت ۱۰۰ درصدی داشته و در آینده نزدیک افتتاح می‌شود.

 

مقیمی با اشاره به اعتبار ۶۰ میلیارد تومانی برای اجرای بهسازی و سازماندهی تصفیه خانه لوشان اضافه کرد: فاز دوم این مجموعه با ۳۵ درصد پیشرفت در حال اجرا است و طبق تعهدات باید سال مرداد سال آینده تکمیل شود.

 

وی با تاکید بر برخورد جدی با واحدهای آلاینده افزود: از ورود پساب واحدهای آلاینده به تصفیه خانه‌ها جلوگیری می‌شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار