با صدور اطلاعیه ای؛

دستور العمل جدید فروش لاستیک اعلام شد

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: شنبه 25 نوامبر 2023 | 08:45 ق.ظ
دستور العمل جدید فروش لاستیک اعلام شد در جدیدترین اطلاعیه سامانه جامع تجارت، دستورالعمل فروش تایر سواری برای خرده فروشان اعلام شده که بر اساس آن، سهمیه خریدار پیش از فروش، کنترل می‌شود؛ ضمن اینکه خرده‌فروشان بایستی شماره شاسی و شماره موتور خودرو را از خریدار دریافت کرده و در سند خرده فروشی ثبت کنند.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک […]

در جدیدترین اطلاعیه سامانه جامع تجارت، دستورالعمل فروش تایر سواری برای خرده فروشان اعلام شده که بر اساس آن، سهمیه خریدار پیش از فروش، کنترل می‌شود؛ ضمن اینکه خرده‌فروشان بایستی شماره شاسی و شماره موتور خودرو را از خریدار دریافت کرده و در سند خرده فروشی ثبت کنند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، پس از درج قیمت مصوب تایرها در سامانه ۱۲۴ و ابلاغ آن به اتحادیه فروشندگان لاستیک ابلاغ شده است.

حال سامانه جامع تجارت با صدور اطلاعیه‌ای برای خرده‌فروشان تایر سواری، دستورالعمل فروش خرده فروشی لاستیک‌ها را اعلام و تاکید کرده است که در زمان فروش تایر سواری به مصرف‌کننده نیاز است شماره شاسی و شماره موتور خودرو را از خریدار دریافت و در سند خرده فروشی ثبت کنند؛ همچنین جهت کنترل میزان سهمیه خریدار، بایستی گزینه “ارسال کد تایید سهمیه” انتخاب و کد پیامک شده برای مشتری، در سند ثبت شود.

 

در این اطلاعیه آمده است:

 

” به اطلاع خرده فروشان تایر سواری می‌رساند، در زمان فروش تایر سواری به مصرف‌کننده نیاز است مقادیر شماره شاسی و شماره موتور خودرو نیز از خریدار دریافت شده و در سند خرده فروشی ثبت شود.

 

همچنین جهت کنترل میزان سهمیه خریدار لازم است بر روی دکمه “ارسال کد تایید سهمیه” کلیک و کد پیامک شده به خریدار نیز در سند ثبت شود.

 

تاکنون مقادیری لاستیک به صورت اختیاری از سوی اتحادیه‌ها دریافت می‌شد، اما از ابتدای آذر ماه به صورت اجباری دریافت خواهد شد. “

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار