با اعلام معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان صورت پذیرفت؛

درخشش دبیر مدارس رحمت آباد و بلوکات در جشنواره کشوری الگوهای تدریس

مجید رضایی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 21 نوامبر 2023 | 04:03 ق.ظ
درخشش دبیر مدارس رحمت آباد و بلوکات در جشنواره کشوری الگوهای تدریس معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان گفت: در نوزدهمین دوره جشنواره الگوهای برتر تدریس ، دبیران گیلانی در بخش غیرحضوری ۷ رتبه و در بخش حضوری یک رتبه کشوری را از آنِ خود کردند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش […]

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان گفت: در نوزدهمین دوره جشنواره الگوهای برتر تدریس ، دبیران گیلانی در بخش غیرحضوری ۷ رتبه و در بخش حضوری یک رتبه کشوری را از آنِ خود کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گیلان، جابر عباسی با اعلام این خبر گفت: نوزدهمین جشنواره الگوهای برتر تدریس در دو بخش حضوری و غیرحضوری برگزار شد که در بخش غیرحضوری در محور طراحی موقعیت های یادگیری ( ریاضی ) فریبا جباری رتبه اول و راضیه فربیز، لیلا بازارگرد، نسترن علی نیا و پیمان غلامین مقام دوم را کسب کردند. وی افزود: در محور زمین شناسی مرتضی بصیری و در کلیپ آموزشی ام البنین طاعتی رتبه های دوم را به خود اختصاص دادند و در بخش غیر حضوری نیز امیر خادم کیمیایی در محور تفکر و سواد رسانه رتبه سوم را کسب کرد.

 

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به برگزاری این جشنواره با شعار « معلم توانمند، تعلیم و تربیت با کیفیت و نسل امیدبخش » اظهار داشت: ۵۴۴ نفر از معلمان دوره دوم متوسطه نظری استان گیلان در نوزدهمین دوره جشنواره الگوهای برتر تدریس شرکت کردند.

 

گفتنی است بخش حضوری جشنواره نوزدهم الگوهای برتر تدریس از ۱۸ تا ۲۱ آبان به میزبانی قزوین برگزار شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار