در بازدید رئیس کل دادگستری استان گیلان از شرکت آجر سفال آشیان لوشان عنوان شد؛

با تصویب دستگاه قضا تسهیلات 200 میلیارد ریالی در اختیار شرکت آجر سفال آشیان لوشان قرار خواهد گرفت

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: چهارشنبه 19 ژانویه 2022 | 15:02 ب.ظ
با تصویب دستگاه قضا تسهیلات 200 میلیارد ریالی در اختیار شرکت آجر سفال آشیان لوشان قرار خواهد گرفت رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه جمعی از مسئولان استانی صبح امروز از شرکت آجر سفال آشیان لوشان در شهرستان رودبار بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه جمعی از مسئولان استانی صبح امروز از شرکت آجر سفال آشیان […]

رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه جمعی از مسئولان استانی صبح امروز از شرکت آجر سفال آشیان لوشان در شهرستان رودبار بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه جمعی از مسئولان استانی صبح امروز از شرکت آجر سفال آشیان لوشان بازدید نمود.

احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان که در این بازدید حضور داشت با اشاره به اینکه این شرکت پروژه ای بی نظیر در استان گیلان است، اظهار داشت: با شروع به کار این واحد تولیدی برای بیش از ۳۰۰نفر از جوانان منطقه  زمینه اشتغال زایی به وجود خواهد آمد.

وی با بیان اینکه  تحریم ها و افزایش قیمت ارز، این واحد تولیدی را جهت تامین ۳ خط تولید و خرید دستگاه ها و ماشین آلات از کشور ایتالیا دچار مشکل کرده است افزود: دستگاه قضایی در راستای حمایت از سرمایه گذاران در کمیته اقتصاد مقاومتی مصوب نمود تا تسهیلات بانکی به مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال در اختیار این واحد قرار گیرد و صاحب شرکت نیز متعهد شده است تا فروردین ۱۴۰۱ این کارخانه را افتتاح نماید.

آقایی در پایان تصریح کرد: با دستور رئیس کل دادگستری استان اعطای وام باید تا ۲۰ بهمن صورت گرفته و پروانه موقت بهره برداری نیز از سازمان صنایع صادر شود و صاحب پروژه ملزم است وثیقه لازم برای اخذ وام را هرچه زودتر به بانک معرفی نماید.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار