مدیرعامل هلال احمر گیلان: هلال احمر نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد

فرزانه احمدی خولکی
تاریخ انتشار: چهارشنبه 30 می 2018 | 09:43 ق.ظ
مدیرعامل هلال احمر گیلان:   هلال احمر نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد درفک خبر 👤 مهدی ولی‌پور،گفت: ✅ جمعیت هلال احمر وظایف متعددی در زمینه جذب و آموزش جوانان در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و مشارکت آنان در تصمیم گیری‌های هلال احمر،کمک به آسیب‌دیدگان حوادث،خدمات درمانی و دارویی دارد که نیازمند مشارکت فعال همه اقشار جامعه به ویژه هنرمندان بعنوان امین مردم هستند. 👤 وی افزود: ✅ […]

درفک خبر

👤 مهدی ولی‌پور،گفت:

✅ جمعیت هلال احمر وظایف متعددی در زمینه جذب و آموزش جوانان در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و مشارکت آنان در تصمیم گیری‌های هلال احمر،کمک به آسیب‌دیدگان حوادث،خدمات درمانی و دارویی دارد که نیازمند مشارکت فعال همه اقشار جامعه به ویژه هنرمندان بعنوان امین مردم هستند.

👤 وی افزود:

✅ استان گیلان یکی از ۵ استان حادثه خیز کشور است و ۹۷ درصد از استان روی گسل زلزله قرار دارد که برای کاهش آسیب در حوادث طبیعی و انسان ساز باید بتوانیم بستری مناسب جهت آموزش عمومی و ایجاد مشارکت مردم را در این نهاد خیریه بزرگ فراهم آوریم .

👤 ولی پور با اشاره به حوادث سال گذشته،خاطرنشان کرد:

✅ در زلزله کرمانشاه حضور هنرمندان و ورزشکاران موجب دلگرمی و نشاط مردم زلزله زده شد که جمعیت هلال احمر نیز با جذب هنرمندان و اصحاب هنر و رسانه می‌تواند در جذب و مشارکت مردم در زمان عادی و شرایط بحرانی استفاده کند.

👤 مدیرعامل هلال احمر گیلان،گفت:

✅ جامعه هنری همیشه مورد اعتماد و احترام مردم بوده و همت هنرمندان میتواند به عنوان همراهان هلال احمر در فعالیتهای بشردوستانه مشارکت داشته باشند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار