معاون گردشگری کشور خبر داد:

ایجاد کمپ‌های گردشگری، چادر زدن، اقامت گردشگران در اماکنی مانند مدارس، زائر‌سراها، حسینیه‌ها و … ممنوع است

M.R.M
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 18 فوریه 2021 | 11:13 ق.ظ
ایجاد کمپ‌های گردشگری، چادر زدن، اقامت گردشگران در اماکنی مانند مدارس، زائر‌سراها، حسینیه‌ها و … ممنوع است جدیدترین توضیحات درباره سفرهای احتمالی در نوروز ۱۴۰۰/ایجاد کمپ‌ و یا اقامت مسافرن در اماکن عمومی ممنوع است به گزارش درفک خبر ، معاون گردشگری کشور اظهار کرد: برای سفر‌های احتمالی نوروزی جلساتی با ستاد ملی مقابله با کرونا گذاشتیم و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده دو مدل سفر را برای رعایت بهتر شیوه‌نامه‌های بهداشتی […]

جدیدترین توضیحات درباره سفرهای احتمالی در نوروز ۱۴۰۰/ایجاد کمپ‌ و یا اقامت مسافرن در اماکن عمومی ممنوع است

به گزارش درفک خبر ، معاون گردشگری کشور اظهار کرد:

برای سفر‌های احتمالی نوروزی جلساتی با ستاد ملی مقابله با کرونا گذاشتیم و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده دو مدل سفر را برای رعایت بهتر شیوه‌نامه‌های بهداشتی پیشنهاد دادیم.

در مدل اول، گردشگران از خدمات تور استفاده می‌کنند و حتما در مراکز اقامتی مجاز اقامت خواهند کرد که تحت نظارت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است.

در مدل دوم سفر نوروز افراد تور خریداری نمی‌کنند، اما در سفر به شهر مقصد حتما باید در مراکز اقامتی مجاز و تحت نظارت وزارت میراث فرهنگی اقامت کنند.

به‌ منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، در نوروز ۱۴۰۰ ایجاد کمپ‌های گردشگری، چادر زدن، اقامت گردشگران در اماکنی مانند مدارس، زائر‌سراها، حسینیه‌ها و … ممنوع است و این موضوع به استانداران اعلام شده است

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار