فرمانده یگان حفاظت زندان ها خبر داد:

مجوز استخدام پنج هزار نیروی پلیس زندان اخذ شد

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 19 ژانویه 2021 | 14:07 ب.ظ
مجوز استخدام پنج هزار نیروی پلیس زندان اخذ شد فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان‌ها گفت: مجوز استخدام پنج هزار نفر نیروی پلیس زندان اخذ شده که امور اداری آن آغاز گردیده و به زودی شرایط آن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید تا علاقمندان واجد شرایط جذب و در دوره های آموزشی شرکت نمایند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ برفر در آیین تکریم […]

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان‌ها گفت: مجوز استخدام پنج هزار نفر نیروی پلیس زندان اخذ شده که امور اداری آن آغاز گردیده و به زودی شرایط آن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید تا علاقمندان واجد شرایط جذب و در دوره های آموزشی شرکت نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ برفر در آیین تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت زندان‌های استان تهران اظهار داشت: راه اندازی سیستم دادرسی الکترونیک در صرفه جویی هزینه‌های مالی و نیروی انسانی کمک شایان توجهی به این مجموعه نموده که جای قدردانی از ریاست سازمان زندانها، مدیر کل زندان‌های استان تهران و همکارانشان دارد.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان‌ها گفت: آنچه امروز در بخش برنامه ریزی یگان انتظامی زندان‌های این استان شاهد هستیم، بسیار چشمگیر بوده، فضای مناسبی در شأن سربازان وظیفه ایجاد شده و با افتخار می‌توانیم آن را به عنوان یگان نمونه کشوری معرفی کنیم.

سرهنگ برفر تأکید کرد: نگهداری زندانیان با جرایم و شخصیت‌های مختلف در یک مجموعه به نام زندان و برنامه ریزی برای امور آنان از قبیل تأمین امنیت، رفاه، آموزش و بهداشت و درمان امر آسانی نیست و مدیر کل زندان‌های استان تهران با شایستگی و درایت توانسته است در انسجام و ساماندهی این مجموعه موفق عمل نماید.

وی همچنین گفت: مجوز استخدام پنج هزار نفر نیروی پلیس زندان اخذ شده که امور اداری آن آغاز گردیده و به زودی شرایط آن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید تا علاقمندان واجد شرایط جذب و در دوره‌های آموزشی شرکت نمایند.

سرهنگ برفر ادامه داد: موضوع اعزام زندانی با توجه به بعد مسافت و تعداد جمعیت کیفری در تهران سخت بوده، می‌توانست تهدیدات و آسیب‌های جدی به دنبال داشته باشد ولی راه اندازی سیستم دادرسی الکترونیک در صرف هزینه‌های مالی و نیروی انسانی کمک شایان توجهی به این مجموعه نموده که جای قدردانی از ریاست سازمان زندانها، مدیر کل زندان‌های استان تهران و همکارانشان دارد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار