از ظهر امروز؛

فروش اینترنتی ۸ محصول گروه خودروسازی سایپا آغاز می‌شود

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: چهارشنبه 14 اکتبر 2020 | 08:55 ق.ظ
فروش اینترنتی ۸ محصول گروه خودروسازی سایپا  آغاز می‌شود فروش اینترنتی ۸ محصول گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۴:۰۰ امروز به مدت سه روز کاری آغاز می‌شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ گروه خودروسازی سایپا برنامه دارد تا از امروز چهارشنبه (۲۳ مهر ماه) به مدت ۳ روز فروش اینترنتی ۸ محصول خود را آغاز کند. با توجه به بخشنامه اعلام شده، […]

فروش اینترنتی ۸ محصول گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۴:۰۰ امروز به مدت سه روز کاری آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ گروه خودروسازی سایپا برنامه دارد تا از امروز چهارشنبه (۲۳ مهر ماه) به مدت ۳ روز فروش اینترنتی ۸ محصول خود را آغاز کند.

با توجه به بخشنامه اعلام شده، این طرح فروش در قالب فروش فوری و فوق العاده اجرا می شود.

در این طرح تیبا، تیبا ۲، ساینا، وانت ۱۵۱، نیسان تک سوز، نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز آپشنال و وانت پادرا پلاس با قیمت قطعی و با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌شوند.

با توجه به بخشنامه فروش سایپا،قوانین جاری عرضه خودروها در قالب فروش فوری و فوق العاده برقرار است و مشتریان باید پس از ثبت نام اولیه، منتظر نتایج قرعه کشی باشند.

متقاضیان از ساعت ۱۴ امروز (به مدت ۳ روز) به صورت شبانه روزی می‌توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار