قطار تغییرات در ایستگاه محیط زیست گیلان؛

محمدپور برکنار و کفایی مدیرکل جدید حفاظت محیط زیست گیلان شد

F.ah.kh
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 25 فوریه 2020 | 17:13 ب.ظ
محمدپور برکنار و کفایی مدیرکل جدید حفاظت محیط زیست گیلان شد درفک خبر/ قربانعلی محمدپور، مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان از سمت خود برکنار شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست کشور در یک تصمیم ناگهانی، قربانعلی محمدپور مدیرکل محیط زیست استان گیلان را برکنار و ساسان کفایی معاون توسعه مدیریت و منابع محیط زیست استان فارس را […]

درفک خبر/ قربانعلی محمدپور، مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان از سمت خود برکنار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست کشور در یک تصمیم ناگهانی، قربانعلی محمدپور مدیرکل محیط زیست استان گیلان را برکنار و ساسان کفایی معاون توسعه مدیریت و منابع محیط زیست استان فارس را به عنوان مدیرکل جدید حفاظت از محیط زیست گیلان منصوب کرد.

تغییر ناگهانی مدیرکل محیط زیست گیلان درحالی صورت می گیرد که محمدپور به عنوان یک مدیر بومی مرداد ماه سال ۹۴ به عنوان مدیرکل محیط زیست گیلان منصوب شده بود و امروز یک غیربومی قرار است جای او را در گیلان بگیرد.

شنیده ها حاکی است دو تن از کارکنان حفاظت محیط زیست گیلان در هنگام اخذ رشوه دستگیر شده اند.

این شنیده ها می گوید یکی از دستگیر شدگان، رئیس یکی از پاسگاههای مهم تالاب انزلی است که به همراه همکار خود در حین ارتکاب جرم و اخذ رشوه از یک شکارچی با هوشیاری مسئول حراست و با هماهنگی مقام قضایی و ماموران پلیس دستگیر و بازداشت شدند.

آیین تودیع و معارفه با حضور معاون سازمان حفاظت از محیط زیست روز پنج شنبه برگزار می شود.

گفتنی است پایان کار مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان، در راستای هشدارهای چندی پیش استاندار در جلسه شورای اداری بوده و تا پایان سال جاری نیز چندین مدیر دیگری که عملکرد ضعیفی داشته اند، برکنار خواهند شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار