معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان:

حل معضل سایت زباله سراوان وظیفه همه مسئولان است

صابر کریمی
تاریخ انتشار: دوشنبه 21 اکتبر 2019 | 09:55 ق.ظ
حل معضل سایت زباله سراوان وظیفه همه مسئولان است به گزارش نشریه الکترونیکی درفک خبر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در این نشست با بیان اینکه حل معضل سایت زباله سراوان وظیفه همه مسئولان است گفت : دستگاه های اجرایی برای حل مشکل مردم  منطقه سروان در کوتاهترین زمان  ممکن تمام توان خود را بکار گرفته اند. علی اوسط اکبری مقدم  با بیان […]

به گزارش نشریه الکترونیکی درفک خبر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در این نشست با بیان اینکه حل معضل سایت زباله سراوان وظیفه همه مسئولان است گفت : دستگاه های اجرایی برای حل مشکل مردم  منطقه سروان در کوتاهترین زمان  ممکن تمام توان خود را بکار گرفته اند.
علی اوسط اکبری مقدم  با بیان اینکه بیش از 70 درصد اعتبارات خرید دستگاه زباله سوز رشت تامین  شده است افزود :  زیر ساخت های لازم آن فراهم و تحویل پیمانکار شده و بخشی از تجهیزات مورد نیاز دستگاه زباله سوز هم به تازگی وارد کشور شده است.
وی با اشاره به اینکه تصفیه خانه شیرابه سایت زباله سراوان و خط جدید کمپوست شهر رشت تا چند ماه آینده به بهره برداری می رسد خاطر نشان کرد : راه اندازی این 2 واحد موجب به حداقل رسیدن انتقال زباله به سراوان می شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با بیان اینکه با جدیت تمام پیگیر حل مشکل سایت زباله سراوان هستیم افزود : با برگزاری جلسات مستمر پی گیری معضل زباله سراوان از اولویت کار ما است.
فرماندار رشت هم گفت : اعتبارات مناسبی برای ساماندهی سایت زباله سروان اختصاص یافته است و همه مسئولان استان و شهرستان با تمام توان پی گیر ساماندهی این سایت هستند.
میر شمس مومنی زاده افزود : دستگاه های اجرایی بصورت تمام وقت در تلاشند تا شرایط مناسب زندگی را برای مردم سراوان فراهم کنند تا معضلات ناشی از انباشت زباله باعث آسیب رساندن آنها نشود.
وی گفت : عملیات اجرایی تصفیه خانه شیرابه سراوان با سرعت بیشتری پیش می رود و تجهیز کارگاه برای راه اندازی تصفیه خانه با تلاش مضاعف پیمانکار از پیشرفت مطلوبی برخوردار است.
شهردار رشت هم گفت : بزودی با راه اندازی تصفیه خانه در سراوان کنترل شیرابه انجام می شود.
ناصر حاج محمدی وی همچنین از بهره برداری از سوله کمپوست لاکان در ماه های آینده خبر داد و افزود : با راه اندازی این سوله  6هزار متری و همچنین یک سوله دیگر میزان تبدیل زباله به کود آلی  500تن افزایش می یابد.
وی همچنین از اختصاص اعتبار 180میلیارد تومانی برای راه اندازی دستگاه زباله سوزسراوان خبر داد و افزود : با راه اندازی دستگاه زباله سوز معضل زباله سراوان به طور کلی حل خواهد شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار