معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی در جمع خبرنگاران مطرح کرد:

خبر خوش برای کشاورزان/ زمان بیمه برنج و محصولات کشاورزی تمدید شد

F.ah.kh
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 23 می 2019 | 08:22 ق.ظ
خبر خوش برای کشاورزان/ زمان بیمه برنج و محصولات کشاورزی تمدید شد درفک خبر/ پیمان معمارزاده امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استان گیلان دارای مرغوب‌ترین برنج کشور است اظهار کرد: گیلان به علت شرایط آب و هوایی مناسب و‌ خاکی حاصلخیز، بهترین استان در زمینه کاشت و ‌نشاء انواع برنج است که بسیاری از جوانان این استان به این کار مشغول هستند. وی با اشاره […]

درفک خبر/ پیمان معمارزاده امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استان گیلان دارای مرغوب‌ترین برنج کشور است اظهار کرد: گیلان به علت شرایط آب و هوایی مناسب و‌ خاکی حاصلخیز، بهترین استان در زمینه کاشت و ‌نشاء انواع برنج است که بسیاری از جوانان این استان به این کار مشغول هستند.

وی با اشاره تمدید بیمه برنج و مرکبات در استان گیلان گفت: بانک کشاورزی شرایط ویژه‌ای را برای مرکب کاران و شالی‌کاران در نظر گرفته و مهلت بیمه برنج و مرکبات تا ۳۱ خرداد تمدیدشده است.

معاون خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی گیلان با اذعان به اینکه شالی‌کاران برای بیمه محصولات باید به شعب بانک کشاورزی مراجعه کنند تصریح کرد: تمدید مهلت بیمه‌ای بهترین فرصت برای شالی‌کاران و مرکب‌کاران است تا برای بیمه محصولات خود به مراکز و شعب بانک کشاورزی در استان گیلان مراجعه و محصولات خود را بیمه کنند.

معمارزاده با اشاره به تعداد دفاتر بیمه‌ای موجود در استان گیلان افزود: همکاران ما در دفاتر بیمه‌ای استان گیلان همه‌روزه آماده خدمت‌رسانی به کشاورزان بوده و کشاورزان می‌توانند به ۳۲ دفتر نمایندگی در استان مراجعه کنند

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار