مدیرعامل آب منطقه ای گیلان خبر داد:

سفیدرود،به میزان یک میلیارد و ۵۰میلیون متر مکعب آبگیری شده است/سال کشاورزی سختی را در مسیر سد سفیدرود نخواهیم داشت

F.ah.kh
تاریخ انتشار: یکشنبه 21 آوریل 2019 | 14:24 ب.ظ
سفیدرود،به میزان یک میلیارد و ۵۰میلیون متر مکعب آبگیری شده است/سال کشاورزی سختی را در مسیر سد سفیدرود نخواهیم داشت درفک خبر/ خرمی از آبگیری کامل سد سفید رود و سرریز شدن آن خبر داد و گفت: هرساله برای اینکه بتوانیم سیلاب ها را در فصل بهار مدیریت کنیم برای رهاسازی آب سد برنامه ربزی می کنیم که امسال با توجه به سیلاب های اخیر در کشور ۲۰درصد از ظرفیت سد را برای مدیریت سیلاب […]

درفک خبر/ خرمی از آبگیری کامل سد سفید رود و سرریز شدن آن خبر داد و گفت: هرساله برای اینکه بتوانیم سیلاب ها را در فصل بهار مدیریت کنیم برای رهاسازی آب سد برنامه ربزی می کنیم که امسال با توجه به سیلاب های اخیر در کشور ۲۰درصد از ظرفیت سد را برای مدیریت سیلاب بهار نگه داشته ایم.

وی خاطرنشان کرد: آبگیری سد سفید رود به حد نرمال رسیده یعنی به میزان حجم یک میلیارد و ۵۰میلیون متر مکعب آب، آبگیری شده است.

وی اضافه کرد: البته این به این معنی نیست که دیگر نمی شود آبگیری کرد بلکه با سرریز شدن آن تا ارتفاع ۴متر هم می توان آبگیری کرد.

مدیرعامل آب منطقه ای گیلان افزود: با مدیریت صورت گرفته امسال، سال کشاورزی سختی را در مسیر سد سفیدرود نخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: درحال حاضر هیچ گونه نگرانی درسد سفیدرود وجود ندارد و این ظرفیت را در رودخانه داریم که سیلاب را کنترل کنیم.

خرمی یادآور شد:با تمام استدلال های علمی و منطقی مطمئن هستیم که نه سد سفید رود مشکل دارد نه پایان سد.

مدیرعامل آب منطقه ای گیلان همچنین  در خصوص  سدهای لاستیکی استان افزود: هر جایی از سطح استان که سدهای لاستیکی احداث شده جواب گرفته ایم.

وی افزود: در استان گیلان ۱۱سد لاستیکی داریم که ۴مورد به اتمام رسیده و بقیه هم از پیشرفت های خوبی برخوردار هستند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار