درخواست شاهین آبزن از روحانی/ مردم شهرستان رودبار را فراموش نکنید.

تاریخ انتشار: سه‌شنبه 5 مارس 2019 | 05:55 ق.ظ
درخواست شاهین آبزن از روحانی/ مردم شهرستان رودبار را فراموش نکنید. درفک خبر   جناب آقای دکتر حسن روحانی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران سلام علیکم ضمن عرض خیرمقدم خدمت حضرتعالی و هیات محترم دولت تدبیر و امید به استان همیشه قهرمان گیلان به عنوان فرزند کوچک و رییس ستاد مردمی جنابعالی، از سرزمین بزرگ، کهن و قهرمان رودبار مطالبات برجا مانده مردمان دیار شکوفه های […]

درفک خبر

 

جناب آقای دکتر حسن روحانی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

ضمن عرض خیرمقدم خدمت حضرتعالی و هیات محترم دولت تدبیر و امید به استان همیشه قهرمان گیلان به عنوان فرزند کوچک و رییس ستاد مردمی جنابعالی، از سرزمین بزرگ، کهن و قهرمان رودبار مطالبات برجا مانده مردمان دیار شکوفه های زیتون را که سالهاست به امید تدبیر حضرتعالی راکد مانده را به استحضار آن مقام عالیرتبه می رسانم.

جناب آقای دکتر روحانی، مردمان ولایتمدار ، همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان رودبار که زادگاه شهید سید یونس حسینی آغوزبنی ، اولین شهید نهضت امام خمینی(ره) و با تقدیم ۴۱۷ شهید والامقام و سرداران بزرگ نقش ارزنده ای در شکل گیری انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته و دارند،مردمانی صبور،زحمتکش و پرکار که هیچ وقت دست از تلاش و‌کوشش و سازندگی کشور خود نکشیده و در تمامی مناسبت های ملی دوشادوش مسئولین نظام حضور پررنگ و حماسی داشتند.

جناب آقای دکتر روحانی
مردم پرشور شهرستان رودبار که به عنوان پهناورترین شهرستان استان گیلان بهرشمار می آید در انتخابات سال ۹۲ و سال ۹۶ با شور و نشاط و رای بالا در پیروزی شما نقش فراوان داشتند و با حضور خود در پای صندوق های رای یک بار دیگر خواب را بر چشم دشمنان نظام حرام کردند و امیدوارانه در جشن پیروزی شما سرود امید و زندگی سر دادند.

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای دکتر حسن روحانی، شهرستان رودبار با مواهب کم نظیر خدادادی و توانمندی های اقتصادی، اجتماعی و گردشگری دچار مشکلاتی است که این مشکلات مردم سرزمین تاریخی رودبار را می رنجاند.

این مردمان صبور سالهاست دل به تدبیر شما امید بسته و به امید تحقق شعارهای شما روزگار می گذرانند.

شهرستان رودبار با وجود اینکه پیشانی ورودی استان گیلان محسوب می شود اما به لحاظ تخصیص بودجه و امکانات از بعضی نقاط استان گیلان محروم تر است و با وجود فرهنگ های متعدد که در این شهرستان پهناور وجود دارد برخی از مطالبات بحق مردمان ولایتمدار رودبار محقق نشده که این امر موجب نگرانی در بین مردم دیار صلح و دوستی شده.

جناب آقای رییس جمهور

تکلیف ۱۱ کیلومتر آزاد راه رشت – قزوین که بنا بود از شهر رودبار عبور کند در هاله ای از ابهام قرار دارد که موجب نگرانی مردم گردیده و معیشت آنها بدلیل تک محصولی بودن میوه مقدس زیتون شده است .با اینکه بخش زیادی از راه آهن قزوین – رشت از شهرستان رودبار عبور میکند این امر باید به لحاظ اقتصادی برای شهرستان رودبار مفید باشد نه اینکه نگرانی را در بین آنها تشدید کند.

البته در زمینه توسعه ، عمران و آبادانی نباید از خدمات استاندران گیلان، نماینده محترم مجلس و فرماندار شهرستان به سادگی گذشت چرا که اعتقاد داریم این پروژه ها در دولت تدبیر و امید سرعت اجرایی و به اتمام رسیده است که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد اما با وجود جوانان تحصیلکرده، نخبگان فراوان در زمینه های علمی و فرهنگی، جوانان شهرستان رودبار از نداشتن شغل مناسب محروم هستند که تقویت شهرک های صنعتی شهرستان با نگاه ویژه حضرتعالی و استاندار محترم می تواند بخش زیادی از مشکلات جوانان را در این کهن دیار بکاهد.

شهرستان پهناور رودبار با وجود اماکن متعدد زیارتی، سیاحتی و جاذبه های گردشگری فاقد زیرساخت های گردشگری و تفریحی می باشد که ترمیم این بخش با تزریق بودجه لازم موجب ارز آوری و اشتغال پایدار در حوزه های مختلف خواهد شد.

جناب آقای دکتر روحانی
مردمان غیور، غیرتمند و با تعصب رودبار به ندای شما در انتخابات لبیک گفتند و با رای بالا به جنابعالی باردیگر بارقه امید را زنده نگه داشتند به این امید که حضرتعالی این مردم با تعصب را فراموش نکنید، هرگاه وزرای کابینه یا هیات بلند پایه ای از دولت تدبیر و امید به شهرستان رودبار سفر نمودند با استقبال گرم مسئولین شهرستانی و مردم روبرو شدند و هر بار مطالباتشان توسط این وزرا به حضرتعالی منتقل شد . اما توقع داریم در زمینه ۱۱ کیلوتر آزادراه، بحث اشتغال جوانان، جابجایی عوارضی امام زاده هاشم که منجر به این گردیده تا مردمان نازنین شهرستان برای عبور و مرور به شهرستان خودشان خصوصا در فصل کشاورزی عوارض پرداخت کنند رنجش آنها را بدنبال داشته .

جناب آقای دکتر روحانی عزیز، مردم شهرستان رودبار از شما انتظار دارند آنها را فراموش نکنید.

از شما توقع دارند تا به وضعیت شهرک های صنعتی شهرستان رسیدگی شود تا کارخانجات تولیدی رو به تعطیلی و ورشکستگی نروند.

رییس جمهور محترم، مردم عزیز شهرستان رودبار از شما درخواست دارند تا اجازه ندهید در حق کشاورزان و زیتونکاران شهرستان اجحاف شود، سازمان زیتون با وجود اینکه شهرستان رودبار رستنگاه تاریخی این میوه مقدس است از خواسته های زیتونکاران و باغداران استجناب آقای دکتر روحانی، مردم رودبار در انتخابات سال ۹۲ و سال ۹۶ با امید به شما رای داده اند، از شما توقع داریم اجازه ندهید گرانی ها و وضعیت نابسامان بازار کمر آنها را خم کند.
دکتر روحانی عزیز و بزرگوار مردم شهرستان رودبار از ما توقع دارند مطالبات بخقشان را به گوش حضرتعالی برسانیم، این مردم توقع دارند در آستانه نوروز و سال جدید از زبان شما اخبار خوش و عیدی بگیرند، عیدی این مردمان ولایتمدار، ثبات بازار، توجه به معیشت و اشتغال جوانان و اختصاص بودجه لازم در حوزه های گردشگری، اقتصادی، کشاورزی و ورزشی است.

در پایان یکبار دیگر ضمن خیرمقدم به حضور جنابعالی و هیات محترم دولت به استان گیلان، انتظار داریم تا با قدوم پر برکت خود نوید روزهای پر امید را برای مردمان دیار شکوفه های زیتون و سرزمین صلح و دوستی رقم بزنید

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار