نمایندگان مردم در خانه ملت مشخص کردند:

از هر واحد مسکونی ماهانه ۳۰۰ تومان و هر واحد تجاری ماهانه ۱۰۰ تومان برای برق و گاز اخذ شود.

M.R.M
تاریخ انتشار: چهارشنبه 20 فوریه 2019 | 08:21 ق.ظ
از هر واحد مسکونی ماهانه ۳۰۰ تومان و هر واحد تجاری ماهانه ۱۰۰ تومان برای برق و گاز اخذ شود. به گزارش خبری تحلیلی درفک خبر، نمایندگان در نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه، یک اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه سال 98 کل کشور، با بند ز تبصره 6 ماده واحده این لایحه درباره بهای برق و گاز واحدهای مسکونی و تجاری موافقت کردند. در بند مذکور آمده است؛ […]

به گزارش خبری تحلیلی درفک خبر، نمایندگان در نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه، یک اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه سال 98 کل کشور، با بند ز تبصره 6 ماده واحده این لایحه درباره بهای برق و گاز واحدهای مسکونی و تجاری موافقت کردند.

در بند مذکور آمده است؛ مطابق ماده (12) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) به هر یک از وزارتخانه‌های نفت و نیرو از طریق شرکتهای تابعه ذی‌ربط اجازه داده می‌شود ماهانه از هر واحد مسکونی مشترکان گاز مبلغ دو هزار (2000)ریال، از هر واحد مسکونی مشترکان برق مبلغ یک هزار (1000)ریال و از هر یک از واحدهای تجاری مشترکان گاز و برق مبلغ ده هزار (10.000)ریال أخذ و به حساب درآمد عمومی موضوع ردیفهای 160185 و 160186 جدول شماره (5) این قانون نزد خزانه‌داری کل کشور واریز کنند. برای مشترکان روستایی، مبالغ فوق‌الذکر معادل پنجاه‌‌درصد (50%) می­باشد. وجوه فوق، مشمول مالیات به نرخ صفر است.

گفتنی است ماده 12 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) عبارت است از؛ به هر یک از وزارتخانه‌های نفت و نیرو از طریق شرکتهای تابعه ذی‌ربط اجازه داده می‌شود مبلغی را که طبق قوانین بودجه سنواتی در قبوض گاز و برق برای هر واحد مسکونی و تجاری تعیین می‌گردد، اخذ و صرفاً جهت بیمه خسارات مالی و جانی اعم از فوت و نقص عضو و جبران هزینه‌های پزشکی ناشی از انفجار، آتش‌سوزی و مسمومیت مشترکان شهری و روستایی و سکونتگاهی عشایری گاز و برق از طریق شرکتهای بیمه با برگزاری مناقصه اقدام کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار