همزمان با سراسر کشور؛

ایجاد شبکه همیاران دولت برای اجرای طرح واکنش سریع در سطح راه های گیلان

مجید رضایی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 31 می 2022 | 11:58 ق.ظ
ایجاد شبکه همیاران دولت برای اجرای طرح واکنش سریع در سطح راه های گیلان شبکه همیاران دولت در استان گیلان ایجاد می شود به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ فریبرز مرادی از ایجاد شبکه همیاران دولت در اجرای طرح واکنش سریع در سطح راه های گیلان تحت عنوان «طوس» همزمان با سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: همزمان با ایام دهه کرامت از روز چهارشنبه، ۱۱ خرداد […]

شبکه همیاران دولت در استان گیلان ایجاد می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ فریبرز مرادی از ایجاد شبکه همیاران دولت در اجرای طرح واکنش سریع در سطح راه های گیلان تحت عنوان «طوس» همزمان با سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: همزمان با ایام دهه کرامت از روز چهارشنبه، ۱۱ خرداد این طرح اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه در گیلان ۶۹ کیلومتر آزادراه، ۴۸۷ کیلومتر بزرگراه، ۳۰۲ کیلومتر راه اصلی، ۱۰۵۵ کیلومتر راه فرعی و ۹۲۹۴ کیلومتر راه روستایی وجود دارد، افزود: در مجموع ۱۱ هزار و ۲۰۷ کیلومتر طول راه های برون شهری و روستایی استان گیلان است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان تصریح کرد: با اجرای این طرح، هم استانی‌ها و کاربران جاده‌ای به ویژه رانندگان حرفه‌ای که در سطح راه‌های استان تردد دارند، می‌توانند مشکلات مرتبط با ایمنی راه‌ها را که نیازمند اقدام سریع برای برطرف است را از طریق سامانه و تلفن گویای ۱۴۱ گزارش دهند.

مرادی، موضوعات قابل گزارش در فاز اول اجرای طرح مذکور را شامل لکه گیری، اصلاح چاله‌های مخاطره آمیز در راه‌ها، پاکسازی و شست و شوی علائم و تابلو‌های ایمنی موجود و پاکسازی اجسام زائد از سطح و شانه خاکی راه‌ها دانست.

وی رفع نقص و عیب از تابلو و علائم و تجهیزات ایمنی موجود، تکمیل علائم در پیچ‌های تند فاقد علائم کافی، رفع نقص حفاظ ایمنی آسیب دیده و مخاطره آمیز، آشکارسازی موقعیت‌های غیرمنتظره و مخاطره آمیز و ایمن سازی مخاطرات بالقوه منجر به حادثه یا انسداد جاده‌ها را از دیگر موارد دانست.

این مقام مسئول، هدف از ایجاد شبکه همیاران مردمی دولت در اجرای طرح واکنش سریع را ارتقای کیفیت و افزایش سرعت ارائه خدمات راهداری و اولویت دهی به نیاز‌های ضروری تامین ایمنی راه‌ها دانست.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار