از ابتدای سال تاکنون

حدود 60 میلیارد ریال صدقه در گیلان جمع آوری شده است

مجید رضایی
تاریخ انتشار: یکشنبه 20 آگوست 2023 | 08:18 ق.ظ
حدود 60 میلیارد ریال صدقه در گیلان جمع آوری شده است مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، گفت: مردم نیکوکار استان گیلان، طی سال جاری تا کنون، مبلغ پنج میلیارد و نهصد میلیون تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک کردند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ عباس اهرابی با اشاره به اینکه بیش از ۲۰۶ هزار صندوق صدقات بزرگ، متوسط و کوچک در […]

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، گفت: مردم نیکوکار استان گیلان، طی سال جاری تا کنون، مبلغ پنج میلیارد و نهصد میلیون تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ عباس اهرابی با اشاره به اینکه بیش از ۲۰۶ هزار صندوق صدقات بزرگ، متوسط و کوچک در سطح استان نصب و توزیع ‌شده است، افزود: صدقات اهدایی در همان محل جمع آوری‌شده برای رفع نیاز محرومان و مددجویان منطقه هزینه می شود و به هیچ عنوان از این کمک ها برای انجام فعالیت های تشکیلاتی و سازمانی استفاده نمی شود.

 

وی، با برشمردن موارد مصرف وجوهات صدقات، تصریح کرد: مراحم دریافتی برای کمک به خرید، ساخت و تکمیل مسکن مددجویان، کمک به امر ازدواج نیازمندان، کمک به ارتقای شاخص های بهداشتی و هزینه های درمانی نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی و تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت، هزینه می گردد.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان ضمن تقدیر از همراهی همیشگی مردم نوعدوست استان در دستگیری از نیازمندان، خاطرنشان ساخت: نیکوکاران می توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۰۱۳*۸۸۷۷* با سهولت صدقه روزانه خود را پرداخت نمایند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار