سرهنگ روشن قلب خبر داد:

کشف زمین خواری ۶ میلیارد تومانی در شهرستان رودبار

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 9 آوریل 2024 | 06:48 ق.ظ
کشف زمین خواری ۶ میلیارد تومانی در شهرستان رودبار فرمانده انتظامی شهرستان رودبار از کشف ۱ فقره زمین خواری و تصرف اراضی ملی به ارزش ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ عیسی روشن قلب، در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت در اجرای طرح مبارزه با جرایم اقتصادی پدیده شوم. زمین […]

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار از کشف ۱ فقره زمین خواری و تصرف اراضی ملی به ارزش ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ عیسی روشن قلب، در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت در اجرای طرح مبارزه با جرایم اقتصادی پدیده شوم. زمین خواری شکایتی مبنی بر تصرف اراضی به اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس امنیت اقتصادی واصل و موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت .

این مقام انتظامی اظهار داشت: در اجرای دستور مقام قضائی متهم به پلیس امنیت اقتصادی احضار از ایشان تحقیقات لازم انجام و ضمن تفهیم اتهام با تشکیل پرونده جهت ادامه رسیدگی و سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد

 

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار ارزش اراضی ملی کشف شده در این عملیات را برابر اعلام نظر کارشناسان مربوطه متراژ ۲۳۱۷ هزار متر مربع به مبلغ ۶ ملیارد و ۲۰۰ میلیون تومان عنوان کرده و بیان داشت حفظ و حراست از بیت المال و اراضی ملی یکی از اولویت های ماموریت پلیس است که این موضوع با جدیت و اقتدار پیگیری و دنبال خواهد شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار