رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان:

ممنوعیتی برای سفرهای داخلی در گیلان وجود ندارد

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: دوشنبه 10 می 2021 | 21:57 ب.ظ
ممنوعیتی برای سفرهای داخلی در گیلان وجود ندارد رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: ممنوعیت تردد در تعطیلات عید فطر در داخل استان اعمال نمی‌شود. به گزارش درفک خبر، سرهنگ امیر طالبی با اشاره به ممنوعیت‌های وضع شده برای جلوگیری از سفرهای منتهی به تعطیلات عید فطر اظهار داشت: بنا به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، تردد بین همه استان‌ها […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: ممنوعیت تردد در تعطیلات عید فطر در داخل استان اعمال نمی‌شود.

به گزارش درفک خبر، سرهنگ امیر طالبی با اشاره به ممنوعیت‌های وضع شده برای جلوگیری از سفرهای منتهی به تعطیلات عید فطر اظهار داشت: بنا به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، تردد بین همه استان‌ها با خودروی شخصی از ساعت ۱۲ ظهر امروز سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت تا ساعت ۱۲ ظهر شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه ممنوع است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان با بیان اینکه به‌غیر از سه شهرستان استان مابقی شهرستان‌های گیلان در وضعیت نارنجی قرار دارند خاطرنشان کرد: طبق روال قبلی ورود و خروج از این شهر‌ها که محدوده نارنجی کرونایی هستند جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای متخلفان اعمال خواهد شد.

طالبی با بیان اینکه ممنوعیت تردد در تعطیلات عید فطر درون استان اعمال نمی‌شود افزود: به‌عنوان مثال اگر فردی بخواهد از لاهیجان به رشت سفر کند چون هر دو شهر در یک استان است شامل ممنوعیت نخواهد شد؛ اما خودرو‌های شخصی با پلاک غیربومی اجازه سفر به گیلان را ندارند و به‌محض رؤیت با آنان برخورد می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه ممنوعیت تردد شبانه از ساعت ۱۰ شب تا ۳ بامداد همچنان برقرار است تصریح کرد: از شهروندان عزیز درخواست داریم با برنامه‌ریزی مناسب و پرهیز از تردد غیرضروری در ساعات محدودیت، همکاری لازم را با پلیس راهور داشته باشند.

رئیس پلیس راهور استان گیلان با بیان اینکه همه باید برای قطع زنجیره انتقال کرونا کوشا باشیم گفت: ما به تعداد خودرو‌های استان پلیس نداریم و انتظار می‌رود که شهروندان با ما همکاری داشته باشند؛ همه این تدابیر‌ و تصمیم‌ها برای ایمنی و سلامت جامعه گرفته شده و مربوطه به قشر خاصی نیست.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار