طبق اعلام پزشکی قانونی؛

مصرف بیش از ۱۰۰ عدد قرص اعصاب و روان علت مرگ آزاده نامداری بود

مجید رضایی
تاریخ انتشار: یکشنبه 4 آوریل 2021 | 15:44 ب.ظ
مصرف بیش از ۱۰۰ عدد قرص اعصاب و روان علت مرگ آزاده نامداری بود مرگ بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف تعداد بسیار زیادی قرص‌ اعصاب و روان». این نظریه کارشناسان پزشکی قانونی در خصوص علت مرگ آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیماست که امروز به بازپرس جنایی اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ «مرگ بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف تعداد بسیار زیادی قرص‌ […]

مرگ بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف تعداد بسیار زیادی قرص‌ اعصاب و روان». این نظریه کارشناسان پزشکی قانونی در خصوص علت مرگ آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیماست که امروز به بازپرس جنایی اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ «مرگ بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف تعداد بسیار زیادی قرص‌ اعصاب و روان». این نظریه کارشناسان پزشکی قانونی در خصوص علت مرگ آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیماست که امروز به بازپرس جنایی اعلام شد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که آزاده نامداری با خرید مقدار زیادی دارو، اقدام به استفاده بیش از ۱۰۰ عدد از آن ها کرده و در نهایت نیز جانش را از دست داده است.

ده روز بعد از مرگ مشکوک آزاده نامداری در خانه اش، پزشکی قانونی در گزارش خود مسمومیت دارویی را علت مرگ این مجری جوان اعلام کرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار