فرمانده انتظامی گیلان خبر داد؛

توقيف خودرو حامل ۵ ميليارد كالاي قاچاق در رودبار

M.R.M
تاریخ انتشار: یکشنبه 6 سپتامبر 2020 | 15:42 ب.ظ
توقيف خودرو حامل ۵ ميليارد كالاي قاچاق در رودبار فرمانده انتظامي استان از كشف كالاي قاچاق به ارزش ۵ ميليارد و ۵۰ ميليون ريال در بازرسي از يك دستگاه كاميون در شهرستان رودبار خبر داد. درفک خبر؛سردار “عزيزاله ملكي” با اعلام اين خبر گفت: ماموران انتظامي ايست و بازرسي رودبار حين كنترل خودرو‌هاي عبوري در محور مواصلاتي به يك دستگاه كاميون كه از مسير […]

فرمانده انتظامي استان از كشف كالاي قاچاق به ارزش ۵ ميليارد و ۵۰ ميليون ريال در بازرسي از يك دستگاه كاميون در شهرستان رودبار خبر داد.


درفک خبر؛سردار “عزيزاله ملكي” با اعلام اين خبر گفت: ماموران انتظامي ايست و بازرسي رودبار حين كنترل خودرو‌هاي عبوري در محور مواصلاتي به يك دستگاه كاميون كه از مسير جنوب به شمال در حركت بود، مشكوك شده و آن را متوقف كردند.
اين مقام ارشد انتظامي افزود: ۴ هزار و ۲۲۵ عدد كلاه و ۷۰ هزار و ۶۲۶ جفت جوراب قاچاق در بازرسي از اين خودرو كشف و متهم ۴۸ ساله اين پرونده به مرجع قضائي معرفي شد.
سردار ملكي تصريح كرد: كارشناسان ارزش تقريبي كالاهاي كشف شده را ۵ ميليارد و ۵۰ ميليون ريال برآورد كردند.
فرمانده انتظامي استان گيلان در پايان با بيان اينكه مبارزه بي‌امان با قاچاق كالا و ارز و برخورد با جرائم اقتصادي گامي موثر در حمايت از سرمايه‌گذاران داخلي است از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه فعاليت غيرمجاز از جمله قاچاق و توزيع كالاهاي ممنوعه توسط افراد فرصت‌طلب و سودجو موضوع را از طريق سامانه ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار