به دلیل کوتاهی در نظارت بر کمپ ترک اعتیاد لنگرود صورت پذیرفت؛

صدور قرار تامین کیفری و نظارت قضایی برای مدیرکل بهزیستی گیلان

مجید رضایی
تاریخ انتشار: چهارشنبه 8 نوامبر 2023 | 11:17 ق.ظ
صدور قرار تامین کیفری و نظارت قضایی برای مدیرکل بهزیستی گیلان رییس کل دادگستری استان گیلان از صدور قرار نظارت قضایی برای مدیر کل بهزیستی استان خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی از صدور قرار نظارت قضایی مدیر کل بهزیستی استان به لحاظ کوتاهی در انجام وظیفه و عدم نظارت بر کمپ ها در حادثه آتش […]

رییس کل دادگستری استان گیلان از صدور قرار نظارت قضایی برای مدیر کل بهزیستی استان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی از صدور قرار نظارت قضایی مدیر کل بهزیستی استان به لحاظ کوتاهی در انجام وظیفه و عدم نظارت بر کمپ ها در حادثه آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود خبر داد.

 

 

 

رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه مدیر کل بهزیستی استان تحت پیگرد قضایی قرار گرفته است خاطرنشان کرد: به لحاظ کوتاهی در انجام وظیفه و عدم نظارت بر کمپ ها قرار تأمین کیفری و نظارت قضایی برای وی صادر و مراتب به سازمان بهزیستی اعلام گردید.

 

 

 

حجت الاسلام صادقی نیارکی با بیان اینکه طبق دستورالعمل‌های مربوطه مرجع صدور مجوز و نظارت بر کمپ‌ها برعهده بهزیستی استان است، گفت: از لحظه وقوع حادثه، بررسی دقیق توسط همکاران دادسرای مرکز استان انجام شد و مشخص شد بهزیستی وظایف نظارتی و اداری خود را در این خصوص انجام نداده که منجر به وقوع این فاجعه شده است.

 

 

 

وی در ادامه تصریح کرد: در همین راستا مدیر کل بهزیستی و کارکنان مرتبط تحت پیگیرد قانونی قرار گرفتند و تحقیق توسط همکاران قضایی آغاز و با توجه به اتهامات منتسبه ضمن تفهیم اتهام و صدور قرار تامین کیفری، برای نامبرده قرار نظارت قضایی صادر و اعتراض وی به این قرار نظارت قضایی به شعبه ۱۰۷ کیفری ۲ رشت ارجاع داده شد که پس از رسیدگی، این قرار تایید شد.

 

 

 

رئیس شورای قضایی استان با اشاره به اینکه دستگاه قضایی با تمام کسانی در راستای حفظ حقوق عامه و کرامت انسانی کوتاهی کرده و جان و مال مردم را به مخاطره می‌اندازند در چارچوب قانونی برخورد می‌نماید اظهار داشت: همه مدیران و مسئولان استانی باید در انجام وظایف قانونی خود هشیار بوده و پاسخگوی تمامی اقدامات زیرمجموعه‌های خود باشند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار