هشت سال دفاع مقدس باعث الگو شدن ملت ایران شد

تاریخ انتشار: جمعه 22 سپتامبر 2023 | 16:17 ب.ظ
هشت سال دفاع مقدس باعث الگو شدن ملت ایران شد نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه ملت ایران امروز الگو برای مردم منطقه و جهان است، گفت: دلیل اصلی مانایی ملت ایران اطاعت از ولایت و ایمان به خداوند بود.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در مراسم رژه ۳۱ شهریور به مناسبت آغاز هفته مقدس در رشت […]

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه ملت ایران امروز الگو برای مردم منطقه و جهان است، گفت: دلیل اصلی مانایی ملت ایران اطاعت از ولایت و ایمان به خداوند بود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در مراسم رژه ۳۱ شهریور به مناسبت آغاز هفته مقدس در رشت اظهار کرد: تاریخ یکی از موضعی است که می‌شود از آن درس گرفت.

 

وی در ادامه افزود: صحنه‌های عبرت‌آمیز بشر در جنگ هشت‌ساله ما تحقق پیدا کرده است.

 

نماینده ولی‌فقیه با بیان اینکه بزرگ‌ترین درسی که ملت ایران از ۸ساله گرفت باور به خود و ایمان خدا بود، تصریح کرد: هشت سال دفاع مقدس باعث الگو شدن ملت ایران شد.

 

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه اگر امروز ملت ایران برای همه ملت‌های مقاومت الگو شده است دلیلش اطاعت از ولایت است، خاطرنشان کرد: اطاعت از ولایت و ایمان به خداوند رمز مانایی ایران اسلامی است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار