حجم ورودی آب به مخزن سد سفیدرود نسبت به سال گذشته کاهش یافته است

تاریخ انتشار: دوشنبه 28 مارس 2022 | 07:36 ق.ظ
حجم ورودی آب به مخزن سد سفیدرود نسبت به سال گذشته کاهش یافته است سید کاظم دلخوش و مهرداد گودرزوند چگینی، نمایندگان مردم شهرستانهای صومعه سرا و رودبار در مجلس شورای اسلامی با مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان دیدار کردند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، وحید خرّمی ضمن تبریک سال نو و اهتمام ویژه بر عملی نمودن تأکیدات مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۱ که مزین […]

سید کاظم دلخوش و مهرداد گودرزوند چگینی، نمایندگان مردم شهرستانهای صومعه سرا و رودبار در مجلس شورای اسلامی با مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، وحید خرّمی ضمن تبریک سال نو و اهتمام ویژه بر عملی نمودن تأکیدات مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۱ که مزین به نام «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» است، گفت: حجم ورودی آب به مخزن سد سفیدرود نسبت به سال گذشته و بلند مدت کاهش را نشان می‌دهد و این می‌طلبد که از همه توان و منابع آبی برای سال زراعی و آبیاری پیش رو استفاده و برنامه ریزی نمائیم.

وی افزود: برنامه ریزی‌های لازم برای سال زراعی جاری از جمله، لایروبی انهار به طول حدود ۵۰۰ کیلومتر و آماده‌سازی کانال‌ها و دریچه‌های آبیاری و تجهیز ایستگاههای پمپاژ آب در سطح استان طبق برنامه در حال انجام می‌باشد.

در این دیدار، نمایندگان مردم شریف شهرستانهای صومعه سرا و رودبار در مجلس شورای اسلامی نیز برنامه ریزی دقیق جهت تأمین منابع آب کشاورزی در فصل زراعی پیش رو را مورد تأکید قرار دادند.

 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار