معدن زغال سنگ سنگرود به چرخه تولید بازگشت

تاریخ انتشار: چهارشنبه 8 سپتامبر 2021 | 07:00 ق.ظ
معدن زغال سنگ سنگرود به چرخه تولید بازگشت به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ رئیس اداره معادن و اکتشافات معدنی سازمان صمت گیلان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه شرکت زغال سنگ رودبار به چرخه تولید بازگشت گفت: معدن سنگرود به شرکت معدن البرز غربی واگذار شد. امیر حسین رسام گفت: احیای این شرکت نقش مهمی در اشتغال و معیشت […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ رئیس اداره معادن و اکتشافات معدنی سازمان صمت گیلان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه شرکت زغال سنگ رودبار به چرخه تولید بازگشت گفت: معدن سنگرود به شرکت معدن البرز غربی واگذار شد.

امیر حسین رسام گفت: احیای این شرکت نقش مهمی در اشتغال و معیشت مردم منطقه دارد.

وی با اشاره به عزم جدی سازمان صنایع برای احیای معدن زغال سنگ افزود: پس از برگزاری مناقصه اموال این معدن تعیین تکلیف شده و فعالیت مجدد و انجام اکتشافات تکمیلی با اولویت زغال سنگ و سپس اکتشاف سایر ذخایر موجود در عرصه معدن پیگیری می‌شود.

رئیس اداره معادن و اکتشافات معدنی سازمان صمت گیلان با اشاره به وجود پتانسیل‌های معدنی موجود در معدن سنگرود گفت: گستردگی عرصه معدن سنگرود و اکتشافاتی که دهه‌های گذشته انجام شده، نوید بخش وجود ذخایر معدنی است که اکتشاف آن نیاز به همت و عزم جدی دارد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار