معاون تشخیص و پیشگیری سازمان آموزش و پرورش استثنایی:

ثبت نام دانش آموزان برای تست «جهش تحصیلی» آغاز شد

مجیدرضائی
تاریخ انتشار: دوشنبه 19 جولای 2021 | 16:20 ب.ظ
ثبت نام دانش آموزان برای تست «جهش تحصیلی» آغاز شد ثبت نام برای شرکت در تست جهش تحصیلی از ۲۶ تیرماه شروع شده و تا ۲۶ مرداد ادامه دارد. . درفک خبر /معاون تشخیص و پیشگیری سازمان آموزش و پرورش استثنایی اظهار کرد : جهش تحصیلی از پایه اول به سوم، دوم به چهارم، سوم به پنجم و چهارم به ششم امکان پذیر است. شرط […]

ثبت نام برای شرکت در تست جهش تحصیلی از ۲۶ تیرماه شروع شده و تا ۲۶ مرداد ادامه دارد.

.
درفک خبر /معاون تشخیص و پیشگیری سازمان آموزش و پرورش استثنایی اظهار کرد :

جهش تحصیلی از پایه اول به سوم، دوم به چهارم، سوم به پنجم و چهارم به ششم امکان پذیر است.

شرط شرکت در تست جهش تحصیلی این است که دانش آموز در کارنامه ارزشیابی توصیفی اش، در همه دروس خود در سال های قبل، «خیلی خوب» را کسب کرده باشد.
مدیران مدارس ابتدایی دارای داوطلب جهش تحصیلی با رعایت ضوابط و مقررات از طریق سامانه سیدا نسبت به ثبت اطلاعات فردی و خانوادگی و عملکرد درسی دانش آموزان و نوبت گیری جهت انجام مراحل ارزیابی هوش اقدام و آنان را به پایگاه های تخصصی ارجاع می کنند.
دانش آموز متقاضی تست هوش را در پایگاه تخصصی انجام می دهد و اگر قبول شد در امتحانات شهریورماه درسی که قصد جهش از آن را دارد شرکت می کند.
به عنوان مثال اگر فردی بخواهد از کلاس سوم به پنجم برود، بعد از انجام کارهای اولیه، تست هوش می دهد و بعد از قبولی، شهریورماه در امتحانات پایه چهارم شرکت می کند و اگر در آن هم نمره قبولی کسب کرد به کلاس پنجم می رود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار