کدخدایی ؛

قانون مدیران بازنشسته را مجبور به استعفا خواهد کرد // در غیر این صورت، سازمان بازرسی و قوه قضائیه به موضوع ورود می‌کنند  

M.R.M
تاریخ انتشار: یکشنبه 9 دسامبر 2018 | 07:19 ق.ظ
قانون مدیران بازنشسته را مجبور به استعفا خواهد کرد  // در غیر این صورت، سازمان بازرسی و قوه قضائیه به موضوع ورود می‌کنند    سخنگوی شورای نگهبان پیرامون تدابیر اندیشیده‌شده توسط شورای نگهبان برای مدیران بازنشسته‌ای که اقدام به ترک منصب خود نمی‌کنند، توضیحاتی ارائه داد. پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر:سخنگوی شورای نگهبان پیرامون تدابیر اندیشیده‌شده توسط شورای نگهبان برای مدیران بازنشسته‌ای که اقدام به ترک منصب خود نمی‌کنند، توضیحاتی ارائه داد. عباسعلی کدخدایی باپیرامون تدابیر اندیشیده‌شده توسط شورای […]
سخنگوی شورای نگهبان پیرامون تدابیر اندیشیده‌شده توسط شورای نگهبان برای مدیران بازنشسته‌ای که اقدام به ترک منصب خود نمی‌کنند، توضیحاتی ارائه داد.
پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر:سخنگوی شورای نگهبان پیرامون تدابیر اندیشیده‌شده توسط شورای نگهبان برای مدیران بازنشسته‌ای که اقدام به ترک منصب خود نمی‌کنند، توضیحاتی ارائه داد.

عباسعلی کدخدایی باپیرامون تدابیر اندیشیده‌شده توسط شورای نگهبان برای مدیران بازنشسته‌ای که اقدام به ترک منصب خود نمی‌کنند، اظهار داشت: قانون تدابیری دارد که این مدیران را مجبور به استعفا خواهد کرد.

وی که با تسنیم گفت و گو می کرد، ادامه داد: بنده توصیه می‌کنم این اشخاص با احترام به قانون استعفای خود را ارائه و جای خود را به جوانان بدهند چراکه در غیر این صورت سازمان بازرسی و قوه قضاییه به مسئله ورود پیدا خواهند کرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
عکاس و خبرنگار افتخاری ما باشید
محل كد آمار