پراید رکورد ۴۱ میلیون تومانی را زد

تاریخ انتشار: دوشنبه 27 آگوست 2018 | 09:49 ق.ظ
پراید رکورد ۴۱ میلیون تومانی را زد درفک خبر گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از رکورد جدید قیمتی برای خودروهای پراید ۱۱۱ ، ساندرو و پژو۲۰۷ اتوماتیک دارد. به گزارش تسنیم، بازار امروز قیمت خودرو نسبت به روز گذشته باز هم شاهد افزایش قیمت خودروهای داخلی است،  سرعت این افزایش‌ها به حدی است  که فعالان خودرو این بازار را با سکه و ارز  […]

درفک خبر

گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از رکورد جدید قیمتی برای خودروهای پراید ۱۱۱ ، ساندرو و پژو۲۰۷ اتوماتیک دارد.

به گزارش تسنیم، بازار امروز قیمت خودرو نسبت به روز گذشته باز هم شاهد افزایش قیمت خودروهای داخلی است،  سرعت این افزایش‌ها به حدی است  که فعالان خودرو این بازار را با سکه و ارز  مقایسه کرده و هر لحظه با شوک جدید قیمتی روبه رو هستند. در حال حاضر قیمت پراید ۱۱۱  تا این لحظه با رشد ۳ میلیون تومانی با قیمت ۴۱ میلیون تومان فروخته می‌شود.
قیمت پژو۴۰۵ GLX با افزایش ۳میلیون تومانی با قیمت ۵۹ میلیون تومان، پژو۲۰۷ اتوماتیک با افزایش ۲ میلیون تومانی با قیمت۱۱۱ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. همچنین سمند LX با اکاهش ۱ میلیون تومانی با قیمت ۵۹ میلیون تومان، ساندرو اتوماتیک با افزایش ۵ میلیون تومانی با قیمت ۱۱۲ میلیون تومان، استپ‌وی اتوماتیک با افزایش ۴ میلیون تومانی با قیمت ۱۲۱ میلیون تومان به‌فروش می‌رسد.

قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار امروز تا ظهر امروز به‌‌شرح زیر است:

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار