🏮واكنش وزير راه به افزايش عوارض آزادراه رشت رودبار؛ چه كسي به شما اين خبر را داده است؟!

صابر کریمی ویشانی
تاریخ انتشار: دوشنبه 14 می 2018 | 19:15 ب.ظ
🏮واكنش وزير راه به افزايش عوارض آزادراه رشت رودبار؛ چه كسي به شما اين خبر را داده است؟! به گزارش درفک خبر، بنا بر اعلام وزارت راه در یکی از برنامه های رادیویی عوارض تردد از آزاد راه ها ۲۰ درصد افزایش یافته است و این در حالی است که بسیاری از آزاد راه ها از این عدد گذشته و حتی برخی از آنها تا ۵۰ درصد افزایش قیمت داشته اند. در همین رابطه در […]

به گزارش درفک خبر، بنا بر اعلام وزارت راه در یکی از برنامه های رادیویی عوارض تردد از آزاد راه ها ۲۰ درصد افزایش یافته است و این در حالی است که بسیاری از آزاد راه ها از این عدد گذشته و حتی برخی از آنها تا ۵۰ درصد افزایش قیمت داشته اند.

در همین رابطه در جریان سفر وزیر راه به استان مرکزی، از وی در این زمینه سوال پرسید و آخوندی به این پاسخ که «چه کسی به شما این خبر را داده است؟» بسنده کرد.

برای نمونه دو روز پیش حسن رئیسیان، رئیس آزادراه قزوین-رشت در گفت و گو با یکی از خبرگزاری های دولتی هرگونه افزایش نرخ عوارض در آزادراه های کشور را منوط به مصوبه شورای عالی قیمت گذاری دانسته که در نهایت نیز توسط وزارت راه و شهرسازی به آزادراه ها ابلاغ می شود و گفته بود: نرخ عوارض آزادراه قزوین -رشت ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

گفتنی است که یک بخش خبری سیما نیز در گزارشی از افزایش عوارض تردد در آزادراه ها خبر داده و نسبت به عدم هماهنگی ارائه خدمات با افزایش نرخ عوارض از قول مردم انتقاد کرده بود

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار