به منظور رفع مشکل تامین کود برای کشاورزان؛

کارت یارانه خرید کودهای فسفره و پتاسه به کشاورزان ارائه می شود

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 اکتبر 2020 | 08:58 ق.ظ
کارت یارانه خرید کودهای فسفره و پتاسه به کشاورزان ارائه می شود وزیر جهاد کشاورزی گفت: این وزارتخانه به منظور رفع مشکل تامین کودهای فسفره و پتاسه برای کشاورزان با در نظر گرفتن یک یارانه، تسهیلاتی را در قالب کارت تهیه و در اختیار کشاورزان قرار خواهد داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به آخرین اقدامات این وزارتخانه برای […]
وزیر جهاد کشاورزی گفت: این وزارتخانه به منظور رفع مشکل تامین کودهای فسفره و پتاسه برای کشاورزان با در نظر گرفتن یک یارانه، تسهیلاتی را در قالب کارت تهیه و در اختیار کشاورزان قرار خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به آخرین اقدامات این وزارتخانه برای ساماندهی قیمت کود‌های کشاورزی در کشور گفت: بخش عمده‌ای از قیمت کودهای شیمیایی نسبت به قیمت سال گذشته تفاوتی زیادی نداشته است، از حدود ۳ میلیون تُن کود شیمیایی در حال حاضر ۲٫۴ میلیون تُن آن با همان قیمت پارسال توزیع می‌شود.

وزیر جهاد کشاورزی افزود: تنها در بحث کودهای فسفره و پتاسه مشکلاتی وجود دارد که اکنون وزارت جهاد کشاورزی با در نظر گرفتن یارانه‌ای برای آن، تسهیلاتی را در قالب کارت تهیه و در اختیار کشاورزان قرار می‌دهد تا آنها بتوانند کودهای فسفره و پتاسه مورد نیاز خود را تامین کنند.

شایان ذکر است اخیرا افزایش قیمت ۵۰۰ درصدی کودهای شیمیایی در کشور مورد اعتراض کشاورزان و بسیاری از نمایندگان مجلس قرار گرفته و وکلای ملت بارها طی تذکراتی در صحن علنی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده‌اند

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار