رانت‌خواری و سودجویی در صنایع واگذار شده مشهود است

تاریخ انتشار: یکشنبه 31 می 2020 | 07:38 ق.ظ
رانت‌خواری و سودجویی در صنایع واگذار شده مشهود است ‍ نطق میان دستور “دکتر مهرداد گودرزوند چگینی” در نشست علنی جلسه‌ی مجلس شورای اسلامی یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ رانت‌خواری و سودجویی در صنایع واگذار شده مشهود است/ ضرورت معرفی سریع‌تر وزیر پیشنهادی صمت به مجلس به گزارش نشریه الکترونیکی درفک خبر نماینده مردم رودبار در مجلس یازدهم با. انتقاد از اینکه رانت‌خواری و سودجویی […]

‍ نطق میان دستور “دکتر مهرداد گودرزوند چگینی” در نشست علنی جلسه‌ی مجلس شورای اسلامی
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

رانت‌خواری و سودجویی در صنایع واگذار شده مشهود است/ ضرورت معرفی سریع‌تر وزیر پیشنهادی صمت به مجلس

به گزارش نشریه الکترونیکی درفک خبر نماینده مردم رودبار در مجلس یازدهم با. انتقاد از اینکه رانت‌خواری و سودجویی در صنایع واگذار شده به صورت واضح مشهود است از رئیس جمهور خواست تا وزیری را برای وزارت صمت انتخاب کند که پس از چند صباحی ایشان را عزل نکند.

مهرداد گودرزوند چگینی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۱ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با تشکر از حضور مردم در انتخابات، گفت: ملت غیور ایران اسلامی همواره در تمام صحنه‌های انقلاب ثابت کردند پشتیبان ولایت و انقلاب اسلامی هستند و مردم حوزه انتخابیه با حضور ۷۳ درصدی برگ زرین دیگری در تاریخ این شهرستان ماندگار کردند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با تبریک به هیات رئیسه مجلس یازدهم و یادآوری سخنان امیدبخش دکتر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز، افزود: هویت استکباری آمریکا و نژادپرستی او بر هیچ کسی پوشیده نیست و به طور قطع وجدان های بیدار گواهی می‌دهند به هویت سازی برای آمریکایی که همواره منفعت طلبی و خودخواهانه در مبانی وجودی آن قرار دارد و در دل ملت ها جایی نخواهد داشت بنابراین مسیر حق و عدالت، کتاب الهی و قرآن کریم مرکز ثقل و هدایت گری برای ملت های آزادی خواه جهان است که این آزادی خواهی در جنبش‌های کشورهای یمن، عراق، سوریه و بسیاری از کشورهای جهان در حال نمود و ظهور است.

وی ادامه داد: امیدوارم همه کسانی که امید به دولت آمریکا چه اوباما و چه ترامپ دارند متوجه شده باشند که این ره پایانی خوش نخواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یکی از مشکلات فعلی کشور را تعطیلی و نیمه تعطیلی صنایع کشور با توجه به وضعیت کرونایی و شرایط اقتصادی کشور دانست و گفت: از رئیس جمهور تقاضا داریم هر چه سریع‌تر وزیری کاردان، توانمند، متخصص و با سوابق روشن به مجلس معرفی کند تا مشکلات تلنبار نشود؛ به طور قطع کشوری که وزیر صمتش در راس کارش قرار ندارد بخشی از مشکلات صنایع ما همچنان باقی خواهند ماند از این رو از دولت و رئیس جمهور می خواهم که وزیری انتخاب کند که پس از چندصباحی مجددا ایشان را عزل نکند و بتواند مشکلات کشور را در این سال پایانی حل کند و صنایع نیمه تعطیل را به حالت فعال برگرداند.

گودرزوند چگینی با اشاره به صنایع واگذار شده، یادآور شد: بخش زیادی از صنایع از طریق رانت واگذار شده بنابراین از دولت تقاضا داریم که داوطلبانه گروهی را مامور کند تا بازبینی و بازنگری مناسب را در این رابطه انجام دهند تا در جایی که حقوق ملت تضییع شده به بیت المال برگردد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه رانت خواری و سودجویی در صنایع واگذار شده به صورت واضح مشهود است و همچنین با معضل کوه‌خواری مواجه هستیم؛ بیش از ۷۰ درصد منابع معدنی استان گیلان در شهرستان رودبار قرار دارد بنابراین دولت باید نگاه ویژه‌ای به حوزه انتخابیه داشته باشد و ساماندهی معادن را در برنامه اصلی خود قرار دهد.

وی از دولت خواست توجه ویژه به دیپلماسی کشورهای منطقه را در راس برنامه های خود قرار دهد./

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار