مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گیلان خبر داد:

روستاییان ، عشایر و کشاورزان ۱۸ تا ۳۰ ساله با پرداخت حق بیمه حقوق بازنشستگی می گیرند

محمدرضا شوقی
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 می 2020 | 13:14 ب.ظ
روستاییان ، عشایر و کشاورزان  ۱۸ تا ۳۰ ساله با پرداخت حق بیمه حقوق بازنشستگی می گیرند درفک خبر/ مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر گیلان اعلام کرد : این افراد با پرداخت حق بیمه ۱۸ تا ۳۰ ساله حقوق بازنشستگی می گیرند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر گیلان گفت: روستاییان ، عشایر و کشاورزانی که ۱۸ تا […]

درفک خبر/ مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر گیلان اعلام کرد : این افراد با پرداخت حق بیمه ۱۸ تا ۳۰ ساله حقوق بازنشستگی می گیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر گیلان گفت: روستاییان ، عشایر و کشاورزانی که ۱۸ تا ۵۰ سال سن دارند می توانند با مراجعه به دفاتر کارگزاری بیمه روستایی و عشایر ثبت نام کنند.
هانی قلی پورافزود : کشاورزان ، روستاییان ، عشایر و ساکنان شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت می توانند سالانه می توانند به مدت ۱۵ تا ۳۰ سال سالانه ۳۳۰ تا ۸۶۰ هزار تومان به حساب صندوق بیمه روستایی و عشایری واریز کنند که دولت ۲ برابر این مبلغ را در حساب این افراد ذخیره می کند.
وی گفت : این افراد می توانند بعد از طی ۱۵ تا ۳۰ سال پرداخت حق بیمه بین ۷۰۰ تا یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان حق بازنشستگی ، از کار افتادگی یا سرپرست خانوار دریافت کنند.
مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر گیلان گفت : بیش از ۸۰هزار خانوار گیلانی تحت پوشش این بیمه هستند و ۳ هزار نفر هم اکنون از حقوق بازنشستگی ، از کار افتادگی و سرپرست خانوار دریافت می کنند.
همچنین امروز با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر گیلان در رشت از نخستین بازنشسته این صندوق تجلیل شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار