به دليل تخلفات زيست محيطی صورت گرفت؛

محکومیت یک شهردار و چهار دهیار در گیلان

صابر کریمی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 12 می 2020 | 09:39 ق.ظ
محکومیت یک شهردار و چهار دهیار در گیلان درفک خبر-علی محمدپور، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودسر اظهار داشت: یک شهردار و چهار دهیار در شهرستان رودسر بدلیل تخلفات زیست محیطی به حبس و انجام خدمات عمومی محکوم شدند.  به گزارش نشریه الکترونیکی درفک خبر، یک شهردار و چهار دهیار در شهرستان رودسر بدلیل تخلفات زیست محیطی به حبس و انجام خدمات […]

درفک خبر-علی محمدپور، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودسر اظهار داشت: یک شهردار و چهار دهیار در شهرستان رودسر بدلیل تخلفات زیست محیطی به حبس و انجام خدمات عمومی محکوم شدند. 

به گزارش نشریه الکترونیکی درفک خبر، یک شهردار و چهار دهیار در شهرستان رودسر بدلیل تخلفات زیست محیطی به حبس و انجام خدمات عمومی محکوم شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودسر با اعلام این خبر گفت: چهار دهیار در شهرستان رودسر بعلت انباشت پسماند در معابر عمومی و فضای باز حوزه استحفاظی خود و همچنین یک شهردار بدلیل دفن غیر اصولی پسماند به دادگاه معرفی و محکوم شدند.

علی محمدپور افزود: با توجه به کنترل و پایش مستمر کارشناسان این اداره از جاده ها و معابر عمومی شهرستان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در حوزه پسماند، پس از مستندسازی، اخطاریه‌های لازم به مدیران اجرایی داده می‌شود تا نسبت به پاکسازی و رفع مشکل اقدام کنند و در صورت عدم تمکین به مفاد اخطاریه، مدیر مربوطه به دادگاه معرفی خواهد شد.

رئیس حفاظت محیط زیست رودسر در پایان با تاکید بر جدیت حفاظت محیط زیست در معرفی متخلفین به دادگاه گفت چهار دهیار فوق پس از معرفی به دادگاه، هر کدام به چهارماه الی دوسال خدمات عمومی تحت نظارت محیط زیست و شهردار یاد شده نیز به پنج ماه حبس محکوم شدند.

گفتنی است محیط زیست جزئیات بیشتری از اسامی متخلفین ذکر نکرده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار