مسئول کمیته امنیت ستاد انتخابات استان گیلان بر لزوم ایجاد هم افزایی بین دستگاه های امنیتی و انتظامی برای برگزاری انتخاباتی سالم تأکید کرد و گفت:

تمهیدات لازم امنیتی برگزاری انتخابات، اندیشیده شده است

صابر کریمی
تاریخ انتشار: شنبه 11 ژانویه 2020 | 06:15 ق.ظ
تمهیدات لازم امنیتی برگزاری انتخابات، اندیشیده شده است مسئول کمیته امنیت ستاد انتخابات استان گیلان بر لزوم ایجاد هم افزایی بین دستگاه های امنیتی و انتظامی برای برگزاری انتخاباتی سالم تأکید کرد و گفت: تمهیدات لازم امنیتی برگزاری انتخابات، اندیشیده شده است. به گزارش نشریه الکترونیکی درفک خبر؛ ابراهیم چراغی در جلسه ستاد انتخابات گیلان با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برقراری امنیت […]
مسئول کمیته امنیت ستاد انتخابات استان گیلان بر لزوم ایجاد هم افزایی بین دستگاه های امنیتی و انتظامی برای برگزاری انتخاباتی سالم تأکید کرد و گفت: تمهیدات لازم امنیتی برگزاری انتخابات، اندیشیده شده است.
به گزارش نشریه الکترونیکی درفک خبر؛ ابراهیم چراغی در جلسه ستاد انتخابات گیلان با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برقراری امنیت کامل برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اندیشیده شده ، اظهار داشت: در همه فرمانداری های استان کمیته های امنیت انتخابات تشکیل شده و همه موضوعات با جدیت رصد می شود.
مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری به وجود فضای همدلی، همراهی و هم افزایی بین دستگاه های امنیتی و انتظامی برای برگزاری انتخاباتی سالم در گیلان اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه از حیث امنیتی در سطح استان آرامش خوبی وجود دارد و در روند برگزاری انتخابات تاکنون مشکل خاصی مشاهده نشده است.
چراغی خاطرنشان کرد: امیدواریم با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته ، شاهد برگزاری انتخابات باشکوهی نسبت به دوره های گذشته در استان باشیم.
استان گیلان با ۱۶ شهرستان، دارای ۱۱ حوزه انتخابیه و۱۳ کرسی نمایندگی در خانه ملت است.
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفندماه امسال برگزار می شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار