رئيس پليس آگاهي استان گیلان خبر داد:

راه اندازي سامانه نما(سامانه اموال کشف شده) در فضاي مجازي

M.R.M
تاریخ انتشار: یکشنبه 7 آوریل 2019 | 17:27 ب.ظ
راه اندازي سامانه نما(سامانه اموال کشف شده) در فضاي مجازي به گزارش خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ ” رحيم شعباني ” گفت: با تمهیدات انجام شده هر فرد ایرانی می‌تواند از طریق سایت police.ir وارد سامانه نما شده و اموال مورد نظر خود را جستجو کند. اين مقام انتظامي با بیان اینکه هدف این سامانه کشف اموال مسروقه در همه استان‌ها است، بيان داشت: مالباختگان […]

به گزارش خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ ” رحيم شعباني ” گفت: با تمهیدات انجام شده هر فرد ایرانی می‌تواند از طریق سایت police.ir وارد سامانه نما شده و اموال مورد نظر خود را جستجو کند.
اين مقام انتظامي با بیان اینکه هدف این سامانه کشف اموال مسروقه در همه استان‌ها است، بيان داشت: مالباختگان می‌‌توانند پس از شناسایی مال سرقت شده کد رهگیری دریافت کرده و به پلیس آگاهی استان خود مراجعه کنند.
وي به نقش اصحاب رسانه در توسعه احساس نظم و امنیت در جامعه پرداخت و گفت: انعکاس عملکرد پلیس و ایجاد احساس امنیت در جامعه بر عهده رسانه ها بوده که با وجود فضای مجازی و افزایش سرعت انتقال پیام نقش اصحاب رسانه برجسته تر شده است.
رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از شهروندانی که اموالشان به سرقت رفته است خواست، با مراجعه به سامانه نما نسبت به شناسائی اموال کشف شده خود اقدام کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
عکاس و خبرنگار افتخاری ما باشید
محل كد آمار