19رأس دام فاقد مجوز در رودبار كشف شد

تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 29 اکتبر 2020 | 08:34 ق.ظ
19رأس دام فاقد مجوز در رودبار كشف شد فرمانده انتظامي رودبار از كشف 19 رأس گاو فاقد مجوز حمل و بهداشت در اين شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ حميدرضا فيضي با اعلام اين خبر گفت: ماموران كلانتري 16 رستم آباد حين گشت‌زني در سطح حوزه استحفاظي به يك دستگاه كاميون كه از مسير شمال به جنوب در […]

فرمانده انتظامي رودبار از كشف 19 رأس گاو فاقد مجوز حمل و بهداشت در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ حميدرضا فيضي با اعلام اين خبر گفت: ماموران كلانتري 16 رستم آباد حين گشت‌زني در سطح حوزه استحفاظي به يك دستگاه كاميون كه از مسير شمال به جنوب در حركت بوده مشکوک شده و براي بررسي بيشتر آن را متوقف كردند.
اين مقام انتظامي افزود: در بازرسي از خودرو مورد نظر، 19 رأس گاو فاقد مجوز حمل و بهداشت كشف شد.
وي با بيان اينكه برابر دستور قضائي راننده 34 ساله به همراه دام‌هاي كشف شده براي سير مراحل قانوني به دامپزشكي رستم‌آباد ارجاع داده شد اظهار داشت: كارشناسان ارزش دام‌هاي كشف شده را يك ميليارد و 500 ميليون ريال برآورد كردند.
فرمانده انتظامی شهرستان رودبار در پایان با اشاره به اينكه براي حفاظت از بهداشت غذايي شهروندان، پيشگيري از شيوع بيماري‌هاي واگير و همچنين جلوگيري از قاچاق دام وطيور، حمل اين قبيل محموله‌ها بايد با مجوز مراجع مربوطه انجام شود از شهروندان خواست، در صورت برخورد با هرگونه مورد مشكوك، مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار