محمد گنجو حسن 'رئیس اداره قضایی نظامی سوریه گفت:

عفو ۱۶ هزار نظامی فراری از خدمت توسط بشار اسد

M.R.M
تاریخ انتشار: جمعه 14 دسامبر 2018 | 15:07 ب.ظ
عفو ۱۶ هزار نظامی فراری از خدمت توسط بشار اسد ‘محمد گنجو حسن ‘رئیس اداره قضایی نظامی سوریه گفت: ‘بشار اسد’ رئیس جمهوری سوریه بیش از ۱۶ هزار نظامی سوری را که یگان های خود را به صورت غیرقانونی در جنگ رها کرده بودند،عفو کرد. پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ بر اساس این قانون نظامیان فراری از خدمت در داخل کشور طی ۴ ماه وفراریان […]

‘محمد گنجو حسن ‘رئیس اداره قضایی نظامی سوریه گفت: ‘بشار اسد’ رئیس جمهوری سوریه بیش از ۱۶ هزار نظامی سوری را که یگان های خود را به صورت غیرقانونی در جنگ رها کرده بودند،عفو کرد.

پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛
بر اساس این قانون نظامیان فراری از خدمت در داخل کشور طی ۴ ماه وفراریان خارج از کشور طی ۶ ماه می توانند درخواست خود برای مورد عفو قرار گرفتن ارائه بدهند.‘محمد گنجو حسن ‘رئیس اداره قضایی نظامی سوریه گفت: ‘بشار اسد’ رئیس جمهوری سوریه بیش از ۱۶ هزار نظامی سوری را که یگان های خود را به صورت غیرقانونی در جنگ رها کرده بودند،عفو کرد.

سرگیی سولوماتین’ رئیس مرکز روسی آشتی میان طرف های درگیر در سوریه پیش از این گفت: بیش از ۱۵٫۴ هزار سوری فراری از خدمت نظامی از جمله افرادی که جزو پناهجویان یا اعضای سابق گروه های مسلح غیر قانونی بودند از عفو ریاست جمهوری ۷ دسامبر / ۱۶ آذر برخوردار شدند.

رئیس اداره قضایی نظامی سوریه گفت: عفو از تاریخ صدور یعنی ۹ اکتبر ۲۰۱۸ / ۱۷ مهر قابل اجرا می باشد وتاکنون بیش از ۱۶٫۵ هزار نظامی فراری از خدمت در جنگ معاف شده اند.

بر اساس این قانون نظامیان فراری از خدمت در داخل کشور طی ۴ ماه وفراریان خارج از کشور طی ۶ ماه می توانند درخواست خود برای مورد عفو قرار گرفتن ارائه بدهند.

گنجو حسن افزود: روزانه به ۱۰۰ مورد درخواست عفو پاسخ داده می شود وبر اساس قانون مصوب نظامی فراری باید ظرف ۲۴ ساعت به یگان نظامی خود باز گردد.

رئیس جمهوری سوریه در حکمی جرایم و تخلفات همه نظامیان فراری که در سوریه و خارج از این کشور حضور دارند، عفو کرد .

سوریه از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۸ با بحران ورود تروریست های خارجی به این کشور مواجه بود که به گفته بشار اسد رئیس جمهوری این کشور بازسازی آن ۱۰ الی ۱۵سال به طول می انجامد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار