انتصاب در سازمان تبلیغات اسلامی گیلان؛

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نجفی گیلانی به سمت مدیرکل تبلیغات اسلامی استان منصوب می‌شود.

مجید رضایی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 16 ژانویه 2024 | 21:33 ب.ظ
حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نجفی گیلانی به سمت مدیرکل تبلیغات اسلامی استان منصوب می‌شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر ؛ طی حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین «محمد قمی» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور، حجت الاسلام محمدعلی نجفی گیلانی به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان گیلان منصوب خواهد شد. وی پیش از این مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام بوده است و از جمله سوابق مدیریتی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر ؛ طی حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین «محمد قمی» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور، حجت الاسلام محمدعلی نجفی گیلانی به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان گیلان منصوب خواهد شد.

وی پیش از این مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام بوده است و از جمله سوابق مدیریتی حجت الاسلامنجفی “مدیرکل راهبری استان‌ها” و “رئیس مرکز پایش توانمندی و استعداد سنجی مدیران سازمان تبلیغات اسلامی کشور می‌باشد. همچنین قبل از سازمان تبلیغات اسلامی، مدیریت در مجموعه‌های مختلف کشوری از جمله استانداری تهران، مجمع جهانی تقریب مذاهب، مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و… در کارنامه وی دیده می‌شود.

حجت الاسلام نجفی از نوادگان حضرات آیات یوسف نجفی جیلانی و محمدعلی انشایی بوده و سطوح عالی دروس حوزوی خود را نیز در قم و محضر آیات عظام محسن اراکی، احمد عابدی و مدنی بهره‌مند شده است.

مراسم تکریم و معارفه مدیران جدید و قدیم سازمان تبلیغات اسلامی گیلان نیز هفته آینده برگزار می‌شود.

پیش از وی حجت الاسلام و المسلمین سعید مهدوی از سال ۹۸ تاکنون در این سمت مشغول به خدمت بوده که قرار است مسئولیتی در سازمان تبلیغات اسلامی کشور را بر عهده گیرد./ گیلانستان

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار