رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

محرومان فاقد مسکن گیلان خانه‌دار خواهند شد

مجید رضایی
تاریخ انتشار: شنبه 18 نوامبر 2023 | 18:54 ب.ظ
محرومان فاقد مسکن گیلان خانه‌دار خواهند شد رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پیام رزمایش جهادگران فاطمی گیلان این است که محرومان فاقد مسکن خانه‌دار می‌شوند و همه روستاهایی که تنش آبی دارند نیز از آب شرب سالم برخوردار خواهند شد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سردار غلامرضا سلیمانی امروز در رزمایش جهادگران فاطمی گیلان در […]

رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پیام رزمایش جهادگران فاطمی گیلان این است که محرومان فاقد مسکن خانه‌دار می‌شوند و همه روستاهایی که تنش آبی دارند نیز از آب شرب سالم برخوردار خواهند شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سردار غلامرضا سلیمانی امروز در رزمایش جهادگران فاطمی گیلان در رشت با اشاره به اینکه پیام این رزمایش بسیار خوب این است که محرومان فاقد مسکن خانه‌دار می‌شوند و همه روستاهایی که تنش آبی دارند نیز از آب شرب سالم برخوردار خواهند شد، اظهار کرد: ساخت مسکن برای محرومان تا پایان محرومیت‌زدایی ادامه می‌یابد تا همه محرومان بدون مسکن خانه‌دار شوند.

 

وی در ادامه با اشاره به اهدای ۸۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان در رزمایش جهادگران فاطمی گیلان و اینکه احداث جاده‌های روستایی از دیگر اقدامات بسیج مستضعفین است، افزود: در بسیج و سپاه، خادمان مردم هستیم و در تحقق آرمان‌های امام (ره) و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری، جهاد را ادامه می‌دهیم.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مردم مظلوم فلسطین و عملیات طوفان الاقصی یک پیروزی بزرگ را رقم زد و شکست سنگینی را به رژیم کودک‌کش صهیونیستی وارد کرد که این پیروزی انتشار گفتمان مقاومت بین مسلمان‌ها است، تصریح کرد: خوشبختانه امروز شاهد تفکر بسیجی در اقصی‌نقاط کشور هستیم و این تفکر نیز در عالم همه‌گیر شده است.

 

سردار سلیمانی به شدت مراجعه مردم نقاط مختلف جهان در کشورهای غیرمسلمان به قرآن و اینکه این عمل پیروزی بزرگ برای ملت فلسطین است، خاطرنشان کرد: استکبار از طریق فضای مجازی سعی بر ایجاد خفقان رسانه‌ای و مخفی‌کردن جنایات رژیم صهیونیستی داشت؛ اما رسانه‌های مردم پایه در تمامی ‌نقاط جهان به پا خواسته و با انتشار جنایات استکبار در فلسطین در فضای مجازی، یک انزجار جهانی را ایجاد کردند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار