با اعلام عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق؛

کمیسیون تلفیق با همسان‌سازی حقوق بازنشستگان موافقت کرد

مجید رضایی
تاریخ انتشار: دوشنبه 13 نوامبر 2023 | 15:17 ب.ظ
کمیسیون تلفیق با همسان‌سازی حقوق بازنشستگان موافقت کرد سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه مصوبه این کمیسیون درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان را تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، رمضانعلی سنگدوینی عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، از تصویب همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در این کمیسیون خبر داد.   وی افزود: مقرر شد تا در سال اول اجرای […]

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه مصوبه این کمیسیون درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، رمضانعلی سنگدوینی عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، از تصویب همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در این کمیسیون خبر داد.

 

وی افزود: مقرر شد تا در سال اول اجرای برنامه هفتم ۴۰درصد،‌ در سال دوم اجرا ۳۰ درصد و سال سوم اجرای برنامه هفتم نیز ۳۰ درصد به حقوق بازنشستگان اضافه شود تا نهایتا حقوق بازنشسته به ۹۰ درصد حقوق کارمندان برسد.

 

محسن زنگنهدیگر نماینده مجلس نیز بیان کرد: اگر ما بخواهیم حقوق بازنشستگان را در سال ۱۴۰۳ در کل کشور به ۹۰ درصد حقوق شاغلین برسانیم حدودا بین ۲۰۰ الی ۲۳۰ هزار میلیارد تومان منابع نیاز داریم و طبیعی است که این منابع در یک سال امکان پذیر نیست. به همین خاطر ما یک فضای پلکانی را ترتیب دادیم که بتوانیم در سه سال به این رقم دست پیدا کنیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار