رئیس اداره حفاظت محیط زیست رودبار خبر داد:

جریمه 20 میلیونی شکارچیان غیرمجاز کبوتر در رودبار

مجید رضایی
تاریخ انتشار: شنبه 4 نوامبر 2023 | 20:28 ب.ظ
جریمه 20 میلیونی شکارچیان غیرمجاز کبوتر در رودبار علی فرهی، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار گفت: شکارچیان غیرمجاز کبوتر در رودبار علاوه بر پرداخت ۹ میلیون ریال ضرر و زیان حیات‌وحش، در مراجع قضایی رودبار به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ شکارچیان غیرمجاز کبوتر در رودبار علاوه بر پرداخت ۹ میلیون […]

علی فرهی، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار گفت: شکارچیان غیرمجاز کبوتر در رودبار علاوه بر پرداخت ۹ میلیون ریال ضرر و زیان حیات‌وحش، در مراجع قضایی رودبار به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ شکارچیان غیرمجاز کبوتر در رودبار علاوه بر پرداخت ۹ میلیون ریال ضرر و زیان حیات‌وحش، در مراجع قضایی رودبار به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

 

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار گفت: در روند رسیدگی پرونده شکارچیان غیر مجاز دستگیر شده در رودبار که اقدام به شکار تعدادی کبوتر وحشی در این شهرستان کرده بودند، در حکم صادره به پرداخت بیست میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

 

علی فرهی در همین زمینه افزود: این شکارچیان طی هفته‌های اخیر در دام مامورین این اداره افتاده بودند که تعداد ۲ قبضه سلاح و لاشه ۸ قطعه کبوتر وحشی از آنان کشف شده بود و در همین زمینه بدوا، نه میلیون ریال به عنوان ضرر و زیان حیات وحش پرداخت کرده‌ بودند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار