در دیدار رئیس کل دادگستری استان گیلان با مسئولین شهرستان رودبار صورت پذیرفت؛

انتقاد از نرخ بالای بیکاری و مشارکت پایین اقتصادی مردم در شهرستان رودبار

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: جمعه 3 نوامبر 2023 | 16:09 ب.ظ
انتقاد از نرخ بالای بیکاری و مشارکت پایین اقتصادی مردم در شهرستان رودبار حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان به همراه معاونین قضایی از دادگستری شهرستان رودبار بازدید کرد و در نشستی با حضور مسئولان این شهرستان حضور یافت.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری گیلان با قدردانی از زحمات قضات و کارکنان محاکم […]

حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان به همراه معاونین قضایی از دادگستری شهرستان رودبار بازدید کرد و در نشستی با حضور مسئولان این شهرستان حضور یافت.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری گیلان با قدردانی از زحمات قضات و کارکنان محاکم قضایی این شهرستان تصریح کرد: کارکنان دولت باید در همه سازمان‌ها وظایف خود را به درستی انجام داده و در راستای جلب رضایت مردم گام بردارند.

 

وی با انتقاد از نرخ بالای بیکاری و مشارکت پایین اقتصادی مردم در شهرستان رودبار اظهار داشت: در این منطقه با وجود ظرفیت‌های بالا و فرصت‌های مناسب شغلی و زمین‌های مستعد کشاورزی باز هم میزان اشتغال پایین بوده و ضروری است راهکارهای لازم در این خصوص اندیشیده شود.

 

رئیس شورای قضایی استان با تاکید بر اجرای دقیق قانون حدنگار افزود: یکی از مشکلات مردم استان مربوط به مالکیت اراضی زراعی و ملی است که موجب بروز اختلافات ملکی فراوانی شده است لذا طرح حدنگار جهت صدور سند اراضی و جلوگیری از تعرض و دست اندازی زمین خواران باید با قوت و سرعت به اتمام برسد.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: باید دادگستری شهرستان کما فی السابق به کمک نیروهای انتظامی و نظامی با معضل قاچاق مواد مخدر در شهرستان رودبار برخورد شدید کرده تا بستر آلودگی جوانان مهیا نگردد.

 

این مقام ارشد قضایی با تاکید بر حفظ وحدت در میان مسئولان و در بین آحاد مردم اظهار داشت: وحدت رمز موفقیت است و تمامی مسئولان باید در راستای تحکیم وحدت قدم برداشته و از هر اقدامی که آن را خدشه دار می‌کند پرهیز نمایند.

 

وی همچنین اظهار داشت: با برهم زنندگان نظم عمومی به هیچ عنوان نباید مسامحه شود و لازم است چنین مواردی به سرعت در دادگاه رسیدگی شده و مقررات قانونی در خصوص متخلفین به شدت اعمال شود.

 

رییس کل دادگستری استان گیلان در نشست با کارکنان قضایی و اداری این شهرستان نیز ابراز داشت: کار در دستگاه قضایی بسیار سخت و طاقت فرسا بوده و کارکنان محاکم قضایی شهرستان رودبار نیز با توجه به کم برخوردار بودن این منطقه، تمام تلاش خود را در راستای رسیدگی سریع به پرونده‌های قضایی مبذول می‌کنند تا از اطاله دادرسی پرهیز شده و رضایت همشهریان نیز حاصل شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار