ظهر امروز اتفاق افتاد؛

واژگونی اتوبوس در آزادراه رشت قزوین 29 فوتی و مصدوم برجای گذاشت

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 2 نوامبر 2023 | 14:02 ب.ظ
واژگونی اتوبوس در آزادراه رشت قزوین 29 فوتی و مصدوم برجای گذاشت بر اثر واژگونی اتوبوس در محور رشت – قزوین ۵ نفر فوت شدند و این حادثه ۲۴ نفر مصدوم نیز بر جا گذاشت.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ هادی سلیمی ، مدیرعامل هلال احمر گیلان با اشاره به جزئیات واژگونی یک اتوبوس در محور رشت _ قزوین، اظهار کرد: این حادثه حوالی […]

بر اثر واژگونی اتوبوس در محور رشت – قزوین ۵ نفر فوت شدند و این حادثه ۲۴ نفر مصدوم نیز بر جا گذاشت.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ هادی سلیمی ، مدیرعامل هلال احمر گیلان با اشاره به جزئیات واژگونی یک اتوبوس در محور رشت _ قزوین، اظهار کرد: این حادثه حوالی ساعت ۱۵ امروز پنجشنبه ۱۱ آبان ماه در محور قزوین به رشت، کیلومتر ۶۵ منطقه حسن خانی اتفاق افتاد.

وی از فوت ۵ نفر بر اثر واژگونی اتوبوس در محور رشت _ قزوین خبر داد و افزود: واژگونی یک دستگاه اتوبوس و تصادف زنجیره‌ای، ۵ فوتی و ۲۴ مصدوم بر جای گذاشت.

 

مدیرعامل هلال احمر گیلان ادامه داد: طی تماس صورت گرفته با شماره تلفن ۱۱۲، مرکز کنترل هماهنگی و عملیات امداد و نجات هلال احمر گیلان، نجاتگران پایگاه‌های جمال آباد و شهید آقایی شهرستان رودبار با ۴ تیم امدادی شامل ۲ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه ست نجات و یک دستگاه خودروی کمک دار بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

 

سلیمی یادآور شد: پس از انجام عملیات رها سازی، ۴ نفر از مصدومین توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی انتقال پیدا کردند

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار